• Послуги

 • Чи хочете Ви пропонувати та надавати послуги з організаційного розвитку?
  Так
 • Послуги з організаційного розитку
  Навчання
  Консультації
 • Дані

 • Контактна особа
  Юлія Гурєєва
 • Повна назва установи
  Платформа розвитку публічно-приватного партнерства
 • Контактний телефон
  067 249 10 99
 • Ви звідки?
  Київ
 • Населений пункт
  Київ
 • Опис організації
  ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА РОЗВИТКУ ПУБЛІЧНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА” працює з 2014 року як об’єднання експертів у сфері публічно(державно)-приватного партнерства, що прагне розвивати та вдосконалювати механізми ППП в Україні.

  Публічно-приватне партнерство, як один з інструментів залучення інвестицій, широко використовується для реалізації суспільно важливих проектів у таких країнах як США, Франція, Німеччина, Польща, Казахстан, Бразилія, Туреччина та інших.

  Українське законодавство оперує поняттям «державно-приватне партнерство» та визначає цю систему відносин як залучення приватного партнера державними органами й органами місцевого самоврядування з метою проектування, фінансування, будівництва, реконструкції, модернізації, обслуговування та експлуатації об'єктів державної або комунальної власності на умовах розподілу ризиків, прибутку та відповідальності у формі договору (концесії, спільної діяльності тощо).

  Варто зазначити, чому механізм ДПП є важливим ресурсом для соціально-економічного розвитку України. На даний момент інфраструктура по всій країні дуже застаріла та потребує величезних інвестицій для відновлення та модернізації. При цьому, фінансові можливості держави обмежені економічною кризою та наявним дефіцитом державного бюджету. Через існуючий рівень зовнішнього боргу та реструктуризацію попередніх запозичень міжнародні фінансові ринки не можуть бути джерелом фінансування таких проектів. Внутрішній фінансовий ринок також дуже обмежений у своїх інвестиційних можливостях та не може забезпечити наявних потреб.

  Експерти Платформи розвитку ППП переконані, що необхідний обсяг інвестицій може бути залучений через механізми державно-приватного партнерства. ДПП може стати рушійною силою не лише для подолання дефіциту фінансування інфраструктурних проектів, але й для підвищення прозорості та покращення рівня управління масштабними інвестиційними проектами в Україні.

  Для приватних інвесторів такі проекти також вигідні, тому що надають можливість долучитись до традиційно державних сфер економіки – теплопостачання, водопостачання та водовідведення, будівництва доріг, поводження з відходами, охорони здоров’я та ін.

  На шляху впровадження механізмів ДПП в Україні є перешкоди. Серед них - низька поінформованість потенційних учасників проектів про можливості ДПП; низький рівень комунікації та довіри між приватним та державним секторами; незадовільна інституційна спроможність майбутніх партнерів; суперечлива нормативно-правова база; високий рівень корупції та інші причини.

  Основною метою команди Платформи є збільшення кількості проектів ДПП шляхом налагодження співпраці між приватними та державними партнерами й іншими зацікавленими у проектах ДПП сторонами, що в кінцевому результаті має сприяти сталому розвитку економіки України та підвищенню рівня життя й благополуччя населення.

  ОСНОВНІ НАПРЯМКИ НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
   Інформування про потенційні проекти.
   Професійна допомога у формуванні концепцій проектів ДПП.
   Допомога в налагодженні відносин між приватними та державними партнерами.
   Юридичний супровід та консультування на всіх етапах реалізації проекту.
   Розробка техніко-економічних обґрунтувань та підготовка фінансових моделей, аналіз ризиків для проектів ДПП.
   Моніторинг та аналіз реалізації проектів ДПП.
   Участь у розробці нормативно-правової бази ДПП в Україні.

  Ми відкриті до співпраці зі всіма бажаючими!
 • Сфери діяльності з організаційного розвитку
  Планування
  Стратегічне планування
  Операційне планування
  Пошук та прийняття рішень
  Командна робота
  Менеджмент
  Управління проектом
  Кризовий менеджмент
  Управління комунікаціями
  Фінансовий менеджмент
  Оцінка
  Визначення потреб
  Юридичні питання
  Побудова каоліцій та мереж
 • Сфери діяльності з технічного/операційного розвитку
  Розвиток громади
  Здоровий спосіб життя
  Європейська інтеграція
 • Інше
  Розбудова публічно-приватного діалогу та партнерств; Залучення інвестицій для сталого розвитку громад; Енергетична ефективність
 • Цільові групи
  Все населення
  Громадські лідери
  Депутати місцевих рад
  Журналісти та ЗМІ
  Комерційні компанії
  Місцеві громади
  НУО
  Підприємці
  Сільські
  міські голови
 • Facebook
  http://www.facebook.com/dpcrdpp/