• Дані

 • Контактна особа
  Алексєєв Іван
 • Повна назва установи
  Вознесенська міська громадська організація "Наше місто"
 • Контактний телефон
  0997251280
 • Ви звідки?
  Миколаїв
 • Населений пункт
  Вознесенськ
 • Опис організації

  Вознесенська міська громадська організація «Наше місто» створена 11 квітня 2002 року. Офіційно зареєстрована 25 червня 2002 року. У 2005 році організація тимчасово припинила свою діяльність і відновила лише 4 травня 2012 року вже у новому форматі. Метою діяльності організації є всебічне сприяння відродженню міста Вознесенська, добробуту громадян територіальної громади міста Вознесенська, розбудові демократичної, правової громади, що ґрунтується на загальнолюдських цінностях.
  Із січня 2013 року голова та члени організації беруть участь у різноманітних тренінгах, наприклад: тренінговий модуль «Форми і механізми активізації громади», що проводили фундація сприяння громадської активності в м. Херсоні, тренінг «Ефективний менеджмент волонтерських програм», який організовували Центр волонтеріату «Добра воля» та ресурсний центр «ГУРТ» у м.Києві, тренінговий модуль «Школа громадської активності», проведений також фундацією сприяння громадській активності в с. Лазурне Херсонської області, навчання «Лідерство та переговори», організовані МГО «Нова генерація» (м. Херсон) та багато інших …
  У цьому році вперше стали учасниками Всеукраїнського форуму «Від ідеї до успіху. Місцеві ініціативи змінюють життя українських громад» організованого мережею «Громадські ініціативи України».
  З часу відновлення організації робота спрямовувалась на соціальні проблеми міста. Проводились фотоквести, споруджувались невеличкі пам’ятні знаки (камінь кохання, лавка закоханих і т.д.), організовувались благодійні вечори спільно з іншими громадськими організаціями міста. Гордістю організації є вже реалізовані проекти «Організація інформаційної підтримки проекту створення пунктів збору відпрацьованих хімічних джерел струму», який фінансовано в рамках конкурсу міні-грантів, проведеного МО «Нова генерація» за кошти Національного фонду розвитку демократії; «Формування громадсько-свідомого активу молодих освітян міста Вознесенська», який фінансовано Херсонською ГО «Фундація сприяння громадянській активності», за підтримки Національного фонду розвитку демократії та «Ефективне використання води власниками присадибних ділянок і мешканцями ОСББ та ЖБК міста Вознесенська», що фінансувався в рамках проекту ХМО «Нова генерація» в межах проекту «Локальні НГО для розвитку громад» за підтримки Національного фонду розвитку демократії.
 • Facebook
  http://www.facebook.com/voznashemisto/
 • Youtube
  http://www.youtube.com/channel/UCAlFOV6pstCOqa7RBdCplvA