• Дані

 • Контактна особа
  info@inshi.in.ua
 • Повна назва організації
  Агенція освітніх івентів ІНШІ
 • Форма власності
  приватна
 • Ви звідки?
  Україна
 • Опис організації
  Тренінги, конференції, форуми, виїзні школи, тім-білдінги чи навчальні сесії – для всіх цих заходів ми створюємо прості та складні логістичні рішення, знаходимо тренерів та експертів, беремо на себе піар та зовнішню комунікацію, а також підтримуємо наших замовників в створенні якісної пост-документації. В залежності від потреб та цілей заходу, “Інші” готові взяти на себе відповідальність за різні пакети послуг – від базової логістичної підтримки до широкого партнерства в ко-творінні ефективного навчального простору разом з Вами. Окремим напрямком нашої роботи є кризовий менеджмент заходів – якщо Ви вже почали організовувати захід, але в останній момент все пішло не так, дозвольте нашій кризовій команді спробувати врятувати Ваші навчальні чи нетворкінгові задуми.

  “Інші” – це команда перфекціоністів в менеджменті освітніх заходів, які вкладають серце в розробку та організацію кожного заходу, в незалежності від його розміру чи бюджету. Це команда, яка виросла та зібрала свій досвід протягом кількарічної інтенсивної роботи в ГО “Інша Освіта” та яка направляє 50% від чистого прибутку івент-агентства на інновативні освітні програми цієї громадської організації. Таким чином, “Інші” – це ще й соціальне підприємництво, яке підтримує неформальні освітні програми для різних верств населення в Україні.

  ЛОГІСТИКА та ОСВІТНІЙ ПРОСТІР: прості та складні логістичні рішення для освітніх заходів та відповідальність за логістику освітнього захожу "під ключ".
  Ця послуга включає такі організаційні та логістичні рішення, як пошук, замовлення та поточну комунікацію з готелями, кейтеринговими компаніями та іншими підрядниками, забезбечення заходу необхідними (в тому числі, індивідуалізованими) матеріалами, організацію культурних заходів в рамках освітнього івенту (концерт, вечірка, тощо), а також організацію транспортних послуг від інших підрядників та компенсацію дорожніх витрат. За бажання ми візьмемо на себе також всю поточну комунікацію з учасниками та менеджмент реєстрації на захід.

  - МЕТОДОЛОГІЯ та ТРЕНЕРИ: підтримка та консалтинг в створенні освітної концепції заходу, включаючи методологічні рішення та пошук тренерів, фасилітаторів та експертів.
  Ця послуга включає консультування освітньої програми заходу, пошук тренерів та еспертів в рамках відкритого чи закритого тендеру, комунікацію з тренерами та супроводження створення навчальної програми, яка б відповідала Вашим очікуванням.

  - ДОКУМЕНТАЦІЯ: різні формати документації освітніх івентів, включаючи фото-послуги, створення відео, візуальних конспектів або класичних протоколів та пост-документацій.

  - КРИЗОВІ ІНІТЕРВЕНЦІЇ: кризовий супровід освітніх заходів, тобто короткострокова інтервеція в вже організовані освітні заходи та підтримка в швидкому "ремонті" логістичних, концептуальних чи методичних аспектів заходу.

  - АУДИТ та МОНІТОРИНГ: аудит вже створених освітніх програм на предмет відповідності навчальних цілей та обраної методології, рекомендацій з методології та супроводженні в створенні системи моніторингу та оцінки досягення навчальних цілей.
 • Сфери діяльності з організаційного розвитку
  Організаційна культура та лідерство
  Планування
  Стратегічне планування
  Операційне планування
  Командна робота
  Менеджмент
  Управління проектом
  Кризовий менеджмент
  Управління часом
  Побудова каоліцій та мереж
 • Сфери діяльності з технічного/операційного розвитку
  Освіта та навчання
  Культура і мистецтво
 • Роботи
  Організація заходів
  Інформаційний супровід
  Фасилітація/модерація заходів
 • Цільові групи
  Все населення
 • Facebook
  https://www.facebook.com/pg/inshi.in.ua