• Дані

 • Контактна особа
  Дудник Петро Анатолійович, Рязанов Роман Сергійович
 • Повна назва установи
  Громадська організація "Центр допомоги молоді "твоя перемога"
 • Контактний телефон
  0952943569, 0996452747
 • Ви звідки?
  Україна
 • Населений пункт
  м. Слов'янсь, Донецької області
 • Опис організації
  Громадська організація «Центр допомоги молоді «Твоя Перемога»» здійснює роботу у таких напрямках:
  1. Робота з дітьми. В цьому напрямку існує декілька проектів:
  a. Національний проект всиновлення «Ти будеш знайдений», в рамках якого просувається ідея національного всиновлення дітей-сиріт. Здійснюється психологічна і матеріальна допомога прийомним сім’ям, ДБСТ, всиновлювачам і опікунам, особливо під час адаптації дитини до сім’ї.
  b. Проект «Діти в сім’ях», в рамках якого здійснюється щомісячна фінансова допомога сім’ям на всиновлених дітей (допомогу отримують від 120 до 150 дітей).
  c. Дитячий Центр «Вітрила Надії». Проживання і цілодобова робота з дітьми з сімей у складних життєвих обставинах, а також робота з їх біологічними сім’ями, направлена на відновлення сім’ї. У Дитячому Центрі цілодобово (крім суботи та неділі) перебувають від 23 до 30 дітей.
  2. Робота з молоддю. Охоплює наступні проекти:
  a. Клуб Royal Rangers, який працює з дітьми міста і вимушених переселенців за міжнародною програмою туристично-пізнавального однойменного клубу. Охоплює до 80 дітей на щотижневих зустрічах, наметових таборах, походах, святах для дітей і таборах вихідного дня.
  b. Профілактична робота з молоддю по протидії використанню наркотичних речовин.
  c. Центр реабілітації для людей з наркотичною і алкогольною залежністю.
  3. Робота з людьми в зоні проведення АТО. Цей напрямок охоплює щоденну роботу 32 волонтерських команд, які охоплюють 90 населених пунктів вздовж лінії зіткнення, яка названа проектом Frontline help. Мета цього проекту – зниження рівня напруги серед місцевого населення, яке проживає у зоні безпосереднього проведення АТО через матеріальну, психологічну, фізичну і духовну допомогу людей, які за власним бажанням переїхали і проживають разом з місцевим населенням. Допомога включає в себе від роздачі продуктових і гігієнічних наборів, до відбудови будинків, пошкоджених бойовими діями.
  4. Робота з вимушеними переселенцями. Цей напрямок охоплює два проекти:
  a. Центр переселенців, де на повному утриманні з 2015 року знаходяться від 20 до 65 вимушених переселенців, переважно сім’ї з дітьми, які отримують психологічну, адаптаційну допомогу, допомогу в соціалізації і відновленні функцій сім’ї на новому місці.
  b. Допомога вимушеним переселенцям на базі церкві «Добра Звістка» м. Слов’янська: продуктові і гігієнічні набори, одяг і взуття, психологічна допомога, перенаправлення і інформування.
 • Сфери діяльності з організаційного розвитку
  Організаційна культура та лідерство
  Стратегічне планування
  Операційне планування
  Командна робота
  Пошук фінансування/Фандрайзінг
  Менеджмент
  Управління проектом
  Юридичні питання
 • Сфери діяльності з технічного/операційного розвитку
  Соціальна робота
  Освіта та навчання
  Розвиток благодійності
  ВІЛ/СНІД
  Здоровий спосіб життя
  Молодіжна робота
 • Цільові групи
  Біженці/пошукачі притулку
  Діти
  Люди з особливими потребами
  Місцеві громади
  Молодь
  Пенсіонери