• Дані

 • Контактна особа
  Акулова Лілія Геннадіївна
 • Повна назва установи
  Харківський обласний благодійний фонд
 • Контактний телефон
  (057) 712 30 16
 • Ви звідки?
  Харків
 • Населений пункт
  Харків
 • Опис організації
  Згідно зі Статутом сферою діяльності організації є благодійна діяльність.

  Основною метою нашої роботи є надання благодійної допомоги та підтримки малозабезпечених та соціально незахищених верств населення м. Харкова та Харківської області. Для роботи нами було обрано три напрямки благодійної діяльності: діти, особи похилого віку, вимушені переселенці та ті, хто постраждав від конфлікту в зоні АТО.
  Короткий опис проектів фонду:
  1. Центр творчості для дітей та сімей «Отрадне» відвідують майже 500 дітей та більш ніж 200 батьків на безоплатній основі.
  2. Проект допомоги сім’ям зі складними життєвими обставинами створений для того, щоб сприяти зниженню рівня соціального сирітства шляхом розширення можливостей батьків і батьківських навичок в сім'ях.
  3. Дитячий будинок сімейного типу «Отрадне» був створений на базі першого в Харкові недержавного інтернату для дітей-сиріт. На сьогоднішній день закінчено будівництво 5 дитячих будинків сімейного типу. Всього у «Отрадному» проживають сьогодні 47 дітей-сиріт та тих, чиї батьки були позбавлені батьківських прав.
  4. Програма DARE про допомогу дітям у досягненні навчальних та особистісних цілей у житті дає змогу дітям та молоді покращити свої навчальні цілі, стати власниками своїх навчальних процесів та активними громадянами.
  5. медико-соціальний напрямок роботи з самотніми, позбавленими уваги родичів літніми людьми, де на теперішній час майже 60 людей похилого віку отримують соціальну, медичну, побутову допомогу.
  6. З 2011 року фонд реалізує проект з паліативної допомоги.
  7. З 2001 року був створений Клуб активного довголіття «Друга молодість», де уже понад 15 років об'єднано 50 літніх людей з активною життєвою позицією.
  8. Укріплення соціальних зв'язків людей, які постраждали від нацизму. Проект передбачає соціальний супровід та активне залучення до суспільного життя жертв націонал-соціалізму з числа колишніх в'язнів фашистських концтаборів, жителів блокадного Ленінграду, остарбайтерів та учасників партизанського руху.
  9. Проект юридичної, соціальної та психологічної допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО в Харківській області.
  10. Міжнародний благодійний бал «Коли збуваються мрії» проводиться в Харкові з 2011 року за ініціативою ХОБФ «Соціальна Служба Допомоги».
 • Сфери діяльності з організаційного розвитку
  Пошук фінансування/Фандрайзінг
 • Сфери діяльності з технічного/операційного розвитку
  Соціальна робота
  Освіта та навчання
 • Цільові групи
  Біженці/пошукачі притулку
  Безробітні
  Волонтери
  Діти
  Мігранти
  Молодь
  Пенсіонери
 • Facebook
  https://facebook.com/Kharkov.SSA/