• Послуги

 • Чи хочете Ви пропонувати та надавати послуги з організаційного розвитку?
  Так
 • Послуги з організаційного розитку
  Консультації
  Стажування
 • Дані

 • Контактна особа
  Лебідь Олена
 • Повна назва установи
  Благодійна організація " Благодійний фонд " Свої"
 • Контактний телефон
  0930589163
 • Ви звідки?
  Київ
 • Опис організації
  Благодійний фонд «СВОЇ» був створений в липні 2014 року, для допомоги постраждалим від бойових дій та до сьогоднішнього дня фонд продовжує свою роботу.
  Діяльність фонду почалася зі створення Волонтерського Центру для надання допомоги ВПО за адресою м.Київ, вул. Фролівська, 9/11, який став одним з найбільших волонтерських центрів країни, надавши допомогу більше, ніж 30,0 тис. осіб. Унікальність Волонтерського Центру «Фролівська 9/11» полягала в наданні комплексу послуг ВПО. На одній території в центрі Києва люди отримували гуманітарну, медичну, юридичну допомогу, допомогу в оформленні перепусток через лінію розмежування, навчались комп'ютерної грамотності, для дітей і дорослих проводились майстер-класи, заняття з арт-терапії, літні табори для дітей-переселенців.
  Більша частина допомоги поступала до фонду від киян і жителів інших областей України, українського малого і середнього бізнесу. Пізніше, підключилася українська діаспора Данії, Німеччини, Польщі, Швеції, США, Англії, Іспанії. Життєдіяльність Волонтерського Центру забезпечували понад 300 волонтерів. Це були люди з Києва, Криму, Донбасу, Західної і Центральної України, Іспанії, Німеччини, США, Данії, Швеції, Ізраїлю та Росії. Найважливіше завдання «одягнути і нагодувати» виявилася найпростішим. У 2017-му році Волонтерський центр «Фролівська 9 \ 11» був закритий, а надання гуманітарної допомоги залишилося тільки для самих соціально вразливих категорій людей з числа ВПО.
  Основна мета діяльності фонду на сьогоднішній день-адаптація та інтеграція ВПО в приймаючу громаду, налагодження зв'язків з прифронтовими і не підконтрольними Україні територіями. Фонд взаємодіє з державними органами в сфері розробки нормативних актів, спрямованих на захист прав і поліпшення умов життя ВПО.
  Серед заходів, які здійснює фонд - програми для переселенців, спрямовані на адаптацію на новому місці і інтеграцію в приймаючу громаду. Всі вони існують за підтримки волонтерів, донорів з України та міжнародних благодійних організацій
  «Медична допомога» постраждалим від бойових дій з серпня 2014 року - один з перших проектів нашого фонду. Цільова аудиторія – переселенці, учасники бойових дій, інваліди війни.
  Гуманітарна допомога – фізичним та юридичним особам – ВПО, мешканці прифронтових територій, медичні заклади, інтернати, школи з серпня 2014р.


  "Невгамовні" - підтримка дитячого спорту в «сірій» зоні з травня 2015 - організація виїзних турнірів, матеріальне забезпечення спортивних шкіл.
  "Під дахом" підлітковий клуб для дітей ВПО - з жовтня 2015 в якому проводять заняття з підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії України.
  "Це моя країна" інтеграційні подорожі дітей ВПО і дітей з прифронтової зони Луганської та Донецької областей по Україні з грудня 2015.
  «Центр 9/11» - реабілітація дітей з інвалідністю з квітня 2017
  Громадська мережа «СВОЇ» з серпня 2017
 • Сфери діяльності з організаційного розвитку
  Організаційна культура та лідерство
  Стратегічне планування
  Пошук фінансування/Фандрайзінг
  Управління проектом
  Управління людськими ресурсами
  Оцінка
  Визначення потреб
  Коммунікації та PR
  Побудова каоліцій та мереж
 • Сфери діяльності з технічного/операційного розвитку
  Соціальна робота
  Освіта та навчання
  Розвиток громади
  Розвиток благодійності
  Адвокація
  Права людини
  Молодіжна робота
  Європейська інтеграція
 • Цільові групи
  Біженці/пошукачі притулку
  Діти
  Лікарі
  медичний персонал
  Люди з особливими потребами
  Місцеві громади
  Молодь
  НУО
  Сільські
  міські голови
 • Facebook
  https://www.facebook.com/cf.svoyi/
 • Youtube
  https://www.youtube.com/channel/UCIO9WyIp4F0r2N2WxzfSJzg?view_as=subscriber