Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Digital Future Starts Now!

Інтернет дарує безмежні можливості. Активно опановуючи їх, кожна громадська і благодійна організація може почати працювати ефективніше. Завітайте в наш "табір майбутнього" (11:30, Хол Чемпіонів), щоб переконатися - цифрова ера уже в розпалі. Діджиталізуймося, ми цього варті!;)

 1.

guschina

Наталія Гущина - начальник відділу неформальної та інформальної освіти для дорослих "Інституту модернізації змісту освіти", співзасновниця  ГО “Рух української неформальної освіти”, співлідерка Google Educator Group “Навчаємося з  Google”. Спікерка #GoogleDayUA2015. Провела понад сто тренінгів з цифрової грамотності.

Google. Цифрове перетворення: можливості для громад

Які зміни відбуваються в житті громад, комерційних та державних структур під час програми Google "Цифрове перетворення регіонів України"? Як долучитися до цієї програми? Які можливості дають цифрові інструменти та додатки Google для розвитку громад? Хто такі "Місцеві експерти"? Чим вони можуть допомогти громаді?  Як стати експертом Google?

На міні-тренінгу  ви не лише отримаєте відповіді на ці питання, а й використаєте на практиці деякі з цифових інструментів. До того ж ми разом створимо інтерактивну карту учасників! Для продуктивної роботи потрібно мати: обліковий запис Google; мобільний гаджет та хороший настрій:)

 

 2. kostynian Микола Костинян - тренер і консультант з цифрової безпеки. у 2015 році - головний тренер "Школи цифрової безпеки DSS380", зараз співпрацює з ISC project - глобальним проектом, який допомагає громадським організаціям, незалежним медіа та правозахисним організаціям із цифровою безпекою

Цифрова безпека для NGO: експрес-курс

Лекція-огляд про цифрову безпеку для громадських організацій: що взагалі входить до "цифрової безпеки", які основні загрози наразі актуальні для громадських організацій, а також коротко про те, як від тих загроз захиститися. Окремо поговоримо про організаційний аспект: як визначити від чого саме потрібно захищатися конкретній організації та як вибувати систему захисту від цих загроз

3. naboka Марічка Набока - керівник відділу «Нових медіа» в Українській службі Радіо Свобода. Ведуча програми «Молодь плюс», журналістка

 Інструментарій соціальних мереж.

Правила для відео-контенту на прикладі Радіо Свобода

Розглянемо відео, яке публікується в соціальних мережах. Його особливості, переваги та відмінність від іншого контенту. Референси та їхній перегляд.

Окремий час присвятимо новим останнім можливостям, які надають мережі Facebook та Twitter

 

 

4. tischenko

Дмитро Тіщенко – IT-гік і громадянський журналіст. Спеціаліст “Центру соціального партнерства” з інтеграції діджитал-інструментів у роботу організацій. Член правління Громадського фонду “СУМИ”, голова “Студентського братства Сумщини” – організації, що займається захистом прав та інтересів молоді.

Онлайн-менеджмент для громадських організацій

Економія ресурсів, якісні комунікації в команді та з цільовою аудиторією, автоматизація внутрішніх процесів, формування іміджу проектів та організації в цілому – це все про користь використання інформаційних технологій в роботі будь-якого об’єднання. Поговоримо про інструменти планування діяльності, розподілу обов’язків та реалізації проектів із використанням сучасних сервісів 

5. mogilevski Сергій Могилевський - Сertified Project Manager (Technion - Israel Institute of Technology). Спеціаліст по ефективним комунікаціям. Адепт неформальної освіти. Тренер, інструктор, фасилітатор (в хорошому сенсі цього слова).

 Я покажу вам, що таке драйв! Або, як подружитися з Google-диском

Ви дізнаєтеся, як підпорядкувати собі один з найбільш зручних інструментів для роботи онлайн. Зберігання та обробка документів, планування зустрічей, відео-конференції та багато іншого, що може поміститися у вашу кишеню (алегорія). Командна робота з "непізнаною коалою", редагувати документи разом - ще ніколи не було так весело і продуктивно!

6. Chuvakova  

Олександра Чувакова - координатор соціальних проектів компанії «Майкрософт Україна», кандидат наук із соціальних комунікацій. Авторка проекту «Світ без обмежень» для молоді з інвалідністю. Стажувалася та вивчала ефективні підходи роботи громадських організацій в Італії, Чехії, Німеччині, Норвегії. Професійний інтерес - фактори успіху та ефективності співпраці громадських організацій та бізнесу.

 

Технології заради добра: дорожня карта взаємодії для успішного втілення проектів ОГС в інформаційну епоху

Практики, механіки та стратегії взаємодії зі стейкхолдерами. Аналіз ресурсів та методи ефективного використання завдяки ІТ і не тільки.

 

7.  pertsuh Андрій Перцюх - СТО “Civil Society app”, системний архітектор з досвідом організації кібер-безпеки в банківській сфері, учасник Українського Кібер Війська з часу заснування, глобальний член ISOC

 

 Доповнена реальність та цифрове мережування. Крок 1

Ознайомимо учасників як за допомогою розроблених ІТ-інструментів:
здійснюється картування проблем громад із широким залученням громадян,
взаємодіяти під час критичних ситуацій,
виявляти та реагувати на системні проблеми, в т. ч. для запровадження та розвитку бюджетів участі, моніторингу влади, виборів тощо.
Значна кількість ІТ-інструментів буде демонструватись в Україні вперше. Також готуємо приємну несподіванку для учасників!
8. markova Ірина Маркова — універсальний медіа-спеціаліст із багаторічним досвідом в прінт/ТБ/радіо/web-проектах. Журналіст, редактор, тренер з журналістики, комунікацій та SMM (Facebook, Twitter і т. п), перекладач Twitter в Україні. Запустила "з нуля" кілька видань та проектів. Як головний редактор повністю перезапустила сайт "Громадського радіо". Інформаційний менеджер "Форуму НДО" в Україні. Пише, редагує, навчає та надихає на розвиток.

 Швидкий старт: Twitter для тих, хто прагне вести за собою

Навіщо вашій організації потрібен twitter, якщо всі друзі нібито "сидять" у Facebook?Після цього міні-тренінгу у вас з'являться невідворотні аргументи! Розглянемо переконливі приклади та кращі практики. Бонус - інструкція, з чого почати.

9. grabezhov Роман Грабежов - засновник і творчий натхненник бренду FromUkraineWithLove. Співвласник і керуючий партнер комплексу 1900Gastrobar & Coworking. Власник Digital-агенства M5Agency

Мандрівник, який відвідав більше 35 країн

Як розвинути спільноту в Facebook з 0 до 15000 учасників - практично без вкладень? Кейси і реальні практики.

На тренінгу ви дізнаєтеся, як змінюється Facebook. Як використовувати нові інструменти для максимального залучення користувачів. Як тренди можна конвертувати в лояльних користувачів (передплатників). І загалом, які перспективи розвитку спільнот на українському ринку Facebook.

10.  voitovych

Михайло Войтович – керівник проекту "Світ громад". 

Має 12-річний досвід роботи в сфері системного аналізу соціально-політичних процесів. 7 років досвіду в сфері розробки інтернет-проектів, інтернет-просування, маркетингу, бізнес-планування.

 

 tymchuk  

Тарас Тимчук – експерт з ефективних інструментів залучення громади.

Має успішний практичний досвід фасилітації сесій стратегічного планування для громадських організацій, органів місцевого самоврядування, а також консультування, запуску і розвитку громадських проектів, проведення інформаційних кампаній на замовлення міжнародних і національних інституцій. 

ІТ та ігрофікація на службі розвитку громад

На прикладі проекту "Світ Громад" розберемо ігрові технології, що слугують мотивацією для лідерів до впровадження змін. ІТ можливості та інструменти (і не тільки ІТ!) для розвитку громад і підтримки реформи децентралізації. І все це в ігровій формі:)