Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Capacity LAB

Організаційний розвиток - це універсальний рецепт успіху для кожної громадської або благодійної ініціативи. Чому важливо інвестувати час і зусилля у зміцнення своїх організацій і як саме це потрібно робити? Завітайте до нашої "Лабораторії організаційного розвитку" (14:30, Хол Чемпіонів) - і вже завтра прокиньтеся сильнішими, професійнішими та впливовішими!

 1.

goncharenko

Тетяна Гончаренко - CEO Social Consalting Paragraf LLC, директор European Profiles S.A. Ukraine, президент JCI Ukraine, сертифікований тренер JCI. Автор низки проектів соціального партнерства, електронних курсів. 

Джерела соціальних інвестицій:

хто і чому хоче вкладати гроші в ваш проект?

Успішні проекти створюються на перетині інтересів всіх стейкхолдерів. Під час воркшопу ми розглянемо бізнес підходи, дієві для фандрайзингу у громадському секторі. Детально проговоримо, хто зацікавлений у соціальних інвестиціях у ваш проект та чому. Учасники воркшопу будуть запрошені стати резидентами Акселератору Соціальних Проектів! 

 2. bakhtyev

Руслан Бахтиєв - експерт і консультант в сферах соціального іміджу і благодійності, тренер, модератор, кандидат політичних наук, керівник Студії соціальних технологій «GARNET».

Принципи взаємодії неурядових організацій та бізнесу в рамках соціального іміджу

Поговоримо про природу соціального іміджу та його ідейну основу.

Розглянемо, як соціальний імідж використовується в маркетинговому інструментарії бізнесу. Зрештою, розкриємо всі секрети щодо взаємодії громадських організацій з бізнесом в рамках соціального іміджу

3. proshko

Вадим Прошко - експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні». Має понад 20 років роботи в неурядових організаціях в Україні, які розвивали місцеве самоврядування. 10 років роботи в Групі незалежних експертів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Чи правильна влада вашого міста?

Що значить «Почути голос кожного мешканця»?  Якими мають бути службовці у місцевій владі? Як поміряти ефективність їхньої роботи? Чи думаємо ми про майбутні покоління? Що таке відповідальність влади? Щоб знайти відповіді на ці та інші питання - завітайте на міні-тренінг, присвячений дванадцяти європейським принципам доброго врядування.

 

4.  Софія Юлія Сидоренко

Софія-Юлія Сидоренко - керівниця напрямку "Активні" в Інституті лідерства та управління. Організаторка великих фестивалів - "Leopolis Grand Prix", "Ніч рекламожерів".

Щоденна практика громадської відповідальності лідера

Розглянемо звичайний день активного та відповідального лідера. Що робити та чого не робити? Як навчитись приймати правильні рішення? Який вплив це має на особистий та організаційний розвиток? На всі ці запитання, насправді, є хороші відповіді, от про них і поговоримо:)

5. Матвійчук1 1 Олена Матвійчук – правозахисник, медіатор, співавтор двох посібників для органів місцевого самоврядування щодо створення системи безоплатної правової допомоги в громадах, голова правління ГС «Мережа правового розвитку».

Чому організації "вмирають"?

Розглянемо етапи розвитку організацій. Виклики та перспективи на путі зростання неурядових організацій. Що робити, якщо не знаєш що робити!?

6.  trofimenko11  

Юрій Трофименко - голова ради Центру АХАЛАР. Понад двадцять років працює в громадському секторі України. Управляє як організацією в цілому, так і окремими проектами, присвяченими розвитку спільнот, активізації громадських ініціатив. Цікавиться розвитком людського потенціалу та східною філософією.

 

 

Mindfullness і тіло як інструменти само і взаємо порозуміння у громадах

Ми не звертаємо увагу на наше тіло, не "живемо" в ньому, не помічаємо сферу емоцій, почуттів. Життя для багатьох стає плоскою реальністю думки. Наша увага найчастіше зосереджена на ментальних формах, а сфера живого на планеті не зводиться тільки до цього. У ході міні-тренінгу ми від загальних філософських постулатів перейдемо до прямого відчуття завдяки роботі з тілом і нашою уважністю. Все що вам буде потрібно - це ваше тіло.

7.  OlenaGolub

Олена Голуб - експертка Інституту масової інформації, керівниця моніторингового відділу, авторка серії методологій контент-аналізу ЗМІ, в тому числі аналізу на дотримання професійних журналістських стандартів. Тренерка Дойче Велле Академії. Співавторка посібників ІМІ «Журналіст та не безпека», «Як писати про місцеву владу», та аналітичних видань ІМІ «Дослідження медіа-ситуації в південних та східних областях України», «З чого складаються місцеві новини Півдня і Сходу України». Учасниця Незалежної медійної ради. 

 Kabachiy  

Роман Кабачій - журналіст Інституту масової інформації, експерт у сфері моніторингу дотримання журналістських стандартів та замовних матеріалів. Автор статей і блогів. До того працював редактором відділу історії журналу «Український тиждень» та редактором суспільно-політичної програми на 5 телеканалі. Має науковий ступінь Ph.D у сфері новітньої історії.

 

Інформаційні війни та протидія їм через підвищення медіаграмотності суспільства 

На міні-тренінгу ви отримаєте відповіді на наступні запитання, а також дізнаєтесь про практичні інструменти роботи з інформацію:

1. Що таке інформаційні війни, пропаганда та маніпуляції та кому вони потрібні?

2. Джерела інформацій: достовірні та недостовірні

3. Соціальні мережі - джерело інформації чи інформаційний шум?

4. Як обрати достовірне медіа для себе.

 
 8. Юлія Литвиненко

Юлія Литвиненко - консультантка гарячої лінії з питань реєстрації громадських та благодійних організацій проекту USAID «Громадяни в дії».

Олеся Долуда

Олеся Долуда - адвокасі-менеджерка проекту USAID «Громадяни в дії», експертка з податкового законодаства та фінансової стабільності громадських і благодійних організацій.

Як не втратити статус неприбутковості?

Міні-тренінг стосується змін до Податкового кодексу, у зв’язку з якими всі неприбуткові організації мають змінити свої статути, щоб не втратити статус неприбутковості.

Експертки розкажуть, які саме пункти обов’язково мають бути в новій редакції статуту, які документи потрібно подавати щоб внести ці зміни, і скільки це коштує. Тренінг буде особливо цікавий керівникам громадських організацій, які не знали що 1 січня 2017 року їх організація може втратити статус неприбутковості.

9.  Deshko Антоніна Дешко – аналітик  з  досвідом роботи у сфері аналізу державної фінансової політики.  16 років працювала в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Серед її фахових пріоритетів – державна фінансова політика, розвиток фінансових ринків, бюджетна та боргова політика держави. Zuk В’ячеслав Жук - має 12-річний досвід досліджень з питань регіональної політики. Брав участь у розробці Державної стратегії регіонального розвитку, низки законів з питань розвитку регіонів, а також стратегій і програм регіонального та місцевого рівнів. Серед його фахових пріоритетів - зміцнення економічного потенціалу територій, зростання економічної активності і фінансової спроможності на місцевому рівні.

Державний та місцевий бюджети - як раз, два, три!

Раз - як впливати на формування державного та місцевого бюджету і його раціональне використання?

Два - на які фінансові програми можуть претендувати громадські організації?

Три - як контролювати чиновників при використанні грошей громади?

Бонус - дізнатися, як ІСЕД спільно з програмою «Новий інспектор Фреймут. Міста» на практиці контролює використання коштів громади!

10. ovcharenko1

Олег Овчаренко - керівник ГО КІПЦ «Європейський клуб» з м. Кременчук. Випускник Studium Europy Wschodniej Варшавського університету, програми Управління неприбутковими організаціями УКУ. Тренер з розвитку навиків активного громадянства. Фасилітатор діалогів.

 

kozeletsky
Павло Козелецький - фасилітатор діалогів за методом відновних кіл підходу Nonviolent Communication (ненасильницька комунікація). Психолог. Єксперт OSCE з підтримки діалогу/медіації в соціальних конфліктах. Тренер-експерт UNDP з розвитку соціальної згуртованості. 

Діалог та відновні кола у постконфліктних громадах України.

Методи та підходи

Як знайти точки для порозуміння, коли вчинки незрозумілі? Як почути іншого, коли він нас не чує? Як можна перетворити енергію конфлікту на ресурс та побудувати стосунки? Досвідом проведення діалогів у громадах України, які зачепив конфлікт ми готові ділитися на міні-тренінгу.