Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

КІНОжурнал

ЛОКАЦІЯ: Олімпійський дворик, праворуч від головної сцени

8:30 – 9:30 

ранковий показ UA:Суспільне для "ранніх пташок"

 

10:30 – 13:30 

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ МАЙДАНУ ВІД DOCUDAYS UA

Близько двох років українські документалісти фільмували громадські ініціативи, що з'явилися на Майдані. Десять короткометражних стрічок в «Енциклопедії Майдану» — це історії про волонтерів, військових медиків на Сході країни, інформаційні битви та боротьбу з розчаруванням.

 

14:30 – 15:50 ФІЛЬМИ UCRAZYANS — СВІЖИЙ РЕЦЕПТ ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ НОВОЇ УКРАЇНИ
 
ПротиДія
За даними громадських опитувань, корупція залишається однією з найнагальніших проблем українського суспільства. Великі сподівання на новостворені державні органи, покликані боротися з корупцією на найвищих рівнях. У фільмі Сергія Андрушко «Протидія» на наших очах розгортається історія боротьби за чесні антикорупційні органи. Разом з головним персонажем фільму — Головою Центру протидії корупції Віталієм Шабуніним — ми беремо участь у конкурсних інтерв’ю та засіданнях комісії з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
 
Сильні громади Донеччини
За результатами виборів 2015 року, в більшості підконтрольних Україні міст Донецької області до влади знову прийшли колишні представники Партії Регіонів. Нові депутати, які пройшли у міські ради, не володіють достатніми знаннями, щоб успішно протистояти старим корупційним схемам. Головні герої фільму – Валентин Краснопьоров та Олександр Дмітрієв, активісти громадського руху «Сильні громади Донеччини» — навчають громадських активістів Донеччини контролювати місцеву владу, а нових депутатів – співпрацювати з активістами та боротися з корупцією.
 
Об’єднані реформами
Яка з реформ є першочерговою на шляху розвитку нашої країни? Яким чином громадські організації можуть співпрацювати з державними органами заради реформ? Як законодавчо описати баланс відповідальності та незалежності суддів? Михайло Жернаков — головний експерт Реанімаційного Пакету Реформ з судової реформи, герой фільму Дмитра Тяжлова «Об’єднані реформами» — разом з колегами шукають відповіді на ці питання, а ми спостерігаємо за життям експерта та його команди, що випрацьовують спільну позицію, аби впливати на процес змін в країні.
 
16:00 – 17:30 

КОРОТКОМЕТРАЖНІ ФІЛЬМИ ВІД МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ DOCUDAYS UA

#73
Дорога вимощена геноцидами, масовими стратами та поневоленням. Підйом так званої Ісламської Держави Іраку та Леванту розлучив численні сім’ї меншини єзидів у Курдистані. Цей фільм про молодого чоловіка, який повертається до свого села в облозі, щоб урятувати літніх батьків, яких залишила позаду перша хвиля біженців.
 
Доки не стане тихо
Під час грузинсько-абхазького конфлікту на початку 90-х років 87-річний Торо зі своїм двоюрідним братом та його дружиною втікають до Грузії. Відтоді вони мешкають утрьох у віддаленому гірському селі. Незважаючи на Торів постійний оптимізм, гумор та життєстійкість, сувора реальність починає дошкуляти і йому. Цей фільм – розповідь про залежність та силу витримки, коли здається, що все летить шкереберть. Розповідь із присмаком трагедії, гумору та горілки.
 
Тягар доказів
Вони перетинали моря та ризикували життям, щоб нарешті дістатися фортеці Європи, лише щоб виявити, що найбільше випробування ще попереду. Фільм стежить за боротьбою двох шукачів притулку, поки вони борються за свою версію правди. Але як можна довести те, що не доводиться?