Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

форум організаційного розвитку громадянського суспільства

Найбільш очікувана подія повертається, щоб знову приголомшити новими зустрічами та відкриттями!

 

Форум організаційного розвитку громадянського суспільства – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій. Вперше "Форум з організаційного розвитку" відбувся у 2012 році, а минулоріч учасниками Форуму стали понад 1700 представників ОГС України та 11 інших країн світу. 

Організатором Форуму є ІСАР «Єднання», який щороку запрошує до партнерства у проведенні події велику кількість донорів та партнерів: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Уряд Швеції (Sida), Програму розвитку ООН в Україні, Представництво ЄС в Україні, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших.

Учасники Форуму – це представники українських благодійних та громадських організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.

Формат Форуму – багато локацій, де одночасно відбувається багато подій. Це як традиційні майстер-класи, тренінги, «круглі столи» й дебати, так і унікальні «Печа.Куча», «Українське кафе», «Жива бібліотека», «КІНОгалявина». Традиційно у ході Форуму відбуваються різні виставки -провайдерів навчальних прослуг, соціальних бізнесів, найкращих практик роботи в громаді.

У листопаді 2018 року відбудеться черговий Форум. Ми щиро прагнемо задовольнити усі ваші очікування щодо "події року", яким Форум давно став для нас усіх. Будемо вдячні за декілька хвилин вашого часу та чесні відповіді на 6 питань нашої анкети. Вони допоможуть нам підготувати Форум якнайкраще! У свою чергу, ми традиційно готуємо різні сюрпризи та приємні несподіванки:) До зустрічі на Форумі! 
  
Щоб надихнутися Форумами минулих років, натисніть тут.