Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

ФОРУМ

Програма IV Форуму розвитку громадянського суспільства

FORUM2015 logo

19 листопада, четвер

    Час    Активності       
8:30 - 9:30   Реєєстрація, збір футболок для конкурсу, обмін матеріалами "Capacity Building Bookcrossing" 
9:30 - 10:10    

Відкриття Форуму, вітальні слова учасникам від

  • Ростислава Павленка (Адміністрація Президента України)
  • Андреаса фон Беккерата (Посольство Швеції в Україні)
  • Джеда Бартона (Агенство США з міжнародного розвитку)
  • Ініти Пауловіча (Програма розвитку ООН в Україні)
  • Євгена Бистрицького (МФ "Відродження")
10:10 - 11:30   Надихаючі ключові промови спеціально запрошених гостей:
  • «Громадянське суспільство без громадян» - Орися Луцевич, менеджер ініціативи Український Форум Королівського центру міжнародних справ Чаттам Хауз Великої Британії
  • «Почни зміни з себе!» - Юрій Логуш, економіст, президент Київської школи економіки
  • "Інфраструктура громадянського суспільства: Що? Скільки? Чому?" - Микола Дейчаківський, керівник глобальної програми філантропії Фонду Чарльза Стюарта Мотта, США
  • "Україна. Вирішальний момент" - Олег Рибачук, громадський діяч, голова Центру UA та один з ініціаторів руху ЧЕСНО
11:30-12:30

Виставка-ярмарок провайдерів (організацій, що надають послуги для навчання і розвитку ОГС)

Презентації донорськими організаціями та проектами напрямків співпраці з громадськими ініціативами
Презентація Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні за участю розробників та представників Адміністрації президента
"Суспільне мовлення: WTF?" - презентація від спеціального гостя Форуму, Зураба Аласанії

Обговорення "Культура України: як переписати катастофічний сценарій" за участю Олесі Островської-Лютої та Миколи Скиби

12:30-13:00 Церемонія нагородження переможців конкурсу "Національний рейтинг благодійників" 
13:00-14:20

Модерована дискусія "Впровадження та популяризація реформ: відповідальність ОГС"
Учасники - Ірина Бекешкіна, Валерій Пекар, Роман Кобець, Мирослав Кошелюк, Олена Герус, Тарас Шевченко. Модератор - Оксана Руда

Тематичне обговорення "Спроможності до примирення в суспільстві України"
Учасники - Олена Стяжкіна, Андрій Куликов, Євген Шибалов, Ігор Тодоров, Роман Вибрановський. Модератор - Наталя Соколенко

Круглий стіл "Нульова толерантність до корупції: досвід на місцевому рівні"
Учасники - Олексій Леменов, Ігор Гончаренко, Олексій Хмара, Діана Зубко, Юлія Єсмуханова. Модератор - Антоніна Прудко

Експертна дискусія за участю Несторівської групи: "Що нас чекає у 2016 році!?" Модератор Євген Глібовицький

Презентація онлайн-кінотеатру документальних фільмів DOCU/ПРОСТІР
та показ короткометражних фільмів із циклу «Євромайдан. Енциклопедія громадських ініціатив самоорганізації»

Містечко Майстрів:
10 майстер-класів на теми організаційного розвитку

14:30-15:30
    

"ЦУКЕРНЯ: кафе відкриттів"
30 нових облич та ідей 

Печа Куча: кейси "успішних історій" реформ
Печа Куча: кейси "успішних історій" адвокасі
Печа Куча: кейси "успішних історій" роботи з переселенцями
Відкрита дискусія «Волонтерський рух в Україні: стан, проблеми та перспективи»

"Суспільне мовлення: бачимо&відчуваємо"  - відеоряд від автора бренду "Суспільне мовлення", Дмитра Зоца

15:40-17:00 Соціальна драма. Спектакль про життя переселенців "Сіра зона"

Круглий стіл "Філантропія як інструмент змін" за участю фондів громад України та Миколи Дейчаківського, Дмитра Чаленка, Людмили Вербицької, Анни Гулевської. Модератор - Оксана Руда

Модерована дискусія "Як зміцнити аналітичну спроможність неурядових організацій?"
Учасники: Світлана Матвієнко, Наталія Бордун, Іван Примаченко, Єгор Стадний. Модератор - Олександра Бакланова

Круглий стіл «#OGP. Від партнерства до урядової відкритості»
Учасники: Наталія Окша, Олексій Хмара, Іван Пресняков. Модератор - Діана Зубко

Презентація "Дорожньої карти" співпраці ЄС та українського громадянського суспільства
за участю Коломб де Мерсей та Станіслава Топольницького. Модератори - Андрій Донець, Тетяна Міненко, ІСАР Єднання

"Соціальна реклама, що змінює світ: переможці фестивалю Канські леви" - сесія Ірини Кузнєцової

GOODWILL: 10 майстер-класів для побудови ідеальної репутації
17:00-18:00 Закриття Форуму, вручення нагород переможцям конкурсів на кращу футболку, на кращу історію успіху організаційного розвитку, на кращого провайдера

20 листопада, п'ятниця

9:00 - 16:00 Конференція фондів громад України (потрібна окрема реєстрація)
12.00 - 16.00 Модероване обговорення "Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств"