Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Бібліотека

Про стратегічні сесії

Страте́гія — (дав.-гр. στρατηγία, мистецтво полководця) — загальний, недеталізований план певної діяльності, який охоплює тривалий період, спосіб досягнення складної цілі.

Матеріал Вікіпедії

Впродовж якогось часу спостерігаємо бум проведення заходів з групової роботи, які часто називають "Стратегічна сесія". Часто ці заходи проводяться із великим ентузіазмом, та згодом не призводять до реальних змін. ДОзволю собі пофантазувати про причини таких результатів.

Етимологія.

Якщо ми говоримо про стратегію - то це (як згадано вище) план діяльності, що включає мету і засоби (шляхи) її досягнення. Дуже імпонує визначення стратегії, почуте автором з уст медіаексперта Євгена Глібовицького (цитую з пам'яті): "Стратегіє це лише три речі: 1) що ми будемо робити, 2) чого ми не будемо робити і 3) в чому синергія". Отож це відповідь на ключові питання, які (особливо чого ми не будемо робити) немов залишаються за дужками в процесі реалізації цілей організації.

"Сесія" - передбачає циклічність проведення подібних заходів. Усім відома екзаменаційна сесія у вищій школі відбувається із періодичністю що 6 місяців... а не що два-три (інколи п'ять) років. Тож не дивно, що плани, часто складені вперше, на таку тривалу перспективу потребують корекції у мінливому сьогоденні і, на жаль, стають не придатними до реалізації.

Що робити?

Основним завданням стратегічних сесій бачиться не лише аналіз актуальних обставин та визначення мети й завдань, а подальше забезпечення можливості налагодждення механізмів (процедур) до їхнього втілення. Враховуючи таку потребу, проведеня стратегічної сесії вимагає дотримання наступних вимог:

- Жорсткий відбір учасників. Не компетентні, не мотивовані, випадкові учасники можуть звести нанівець не лише приготування до проведення але й подальшу реалізацію плану. На жаль частими є залучення до участі у стратегічних сесіях осіб, що не мають належних знань, повноважень чи, що мабуть найгірше, ціннісних установок щодо роботи окремої організаціїє

- Залучення зовнішнього модератора. Особа відповідальна за процес роботи групи є фахівцем своєї справи настільки, наскільки зможе відповідати двом вимогам: залучення кожного учасника групи та відсутність власного впливу на її роботу. Навички роботи в групі вимагають тривалого приготування та досвіду, та й роки підготовки не гарантують суб'єктивізації процесу під час роботи "у рідних стінах". Не дарма у Писанні сказано, що "немає пророка у своїй батьківщині".

- Визначення першого кроку. В тому числі термінів та осіб (не посад), що їх виконають. При розгляді широких і довготривалих питань є надзвичайна спокуса забувати про подальшу їх реалізацію. Тому, бачимо обов'язковим етапом прийняття персональної відповідальності за подальше втілення напрацьованих кроків. Ігнорування цього правила неминуче призводить до вільного (зручного для виконавців) трактування суті і термінів завдань, переписування пріоритетності та інших пристосувань. 

Таким чином стратегічна сесія є не самоціллю, а першим кроком до наполегливої праці, участь в якій беруть усі учасники організації. Потреба, а навіть можливість проведення стратегічного планування випливає із наявності мотивованих та компетентних членів спільноти, об'єднаних цінностями та спільною метою. Коли ж їх немає - то варто використовувати інші методи , серед яких просвітництво, рекрутинг та зв'язки з громадськістю.