Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Оголошується конкурс на участь у навчальному візиті з питань адвокасі

Створено: 25 грудня 2015

Автор: Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину

Проект «Платформа розвитку громадянського суспільства», який впроваджується Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує конкурс для молодіжних лідерів на участь у навчальному візиті з питань адвокасі, який відбудеться у квітні 2016 року до неурядових організацій Республіки Польща.

Загальна мета проекту – посилення громадських та благодійних організацій України через надання грантів на навчання та організаційний розвиток. Навчальний візит до неурядових організацій Польщі покликаний допомогти молодіжним лідерам України перейняти один з найкращих східно-європейських досвідів у проведенні адвокасі-кампаній, у співпраці з владою задля участі в процесі вироблення політик та у контролі над їх виконанням.

До участі в конкурсі запрошуються лідери та члени офіційно зареєстрованих неприбуткових організацій, що прагнуть розвинути спроможності до реалізації якісних адвокасі-стратегій.

Охочі взяти участь у конкурсі повинні надіслати на розгляд Відбіркового Комітету:

Прийом заявок триватиме до 17:00 22 січня 2016 року. Заявки, що надійдуть пізніше цього часу, до розгляду братися не будуть. Неповні заявки (менше трьох документів) до розгляду братися не будуть. Заявки потрібно подавати тільки у електронному вигляді та надсилати на адресу grant@ednannia.ua з поміткою в темі листа «Навчальний адвокасі-візит»

Щонайпізніше 10 лютого будуть оголошені переможці конкурсу. Перевага у конкурсному відборі надаватиметься:

  • учасникам віком до 38 років;
  • учасникам з організацій, що працюють у сфері захисту прав меншин; організацій, що представляють інтереси осіб з обмеженими можливостями; організацій, які просувають ідеї гендерної рівності та організацій, які захищають довкілля;
  • учасникам, які мають досвід проведення адвокасі-кампаній своїми організаціями;
  • учасникам, які при заповненні «Аплікаційної форми» наведуть переконливі аргументи щодо використання отриманих знань у подальшій діяльності cвоїх організацій.

Візит до Республіки Польща планується здійснити у квітні 2016 року, загальною тривалістю близько одного тижня. Переможці конкурсного відбору муситимуть самостійно подбати про наявність закордонного паспорту.

Від однієї організації у стажуванні може взяти участь тільки одна особа.

Організатори стажування покривають витрати, пов’язані з дорогою, проживанням і харчуванням учасників. Програма стажування, яку запропонують організатори, буде обов’язковою до виконання. За результатами стажування необхідно буде підготувати змістовний звіт.