Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Вебінар "Заробити гроші та не втратити статус неприбутковості: покроковий алгоритм для громадських і благодійних організацій"

Створено: 22 червня 2017

Автор: Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину

Під час вебінару ви довідаєтеся, які нормативно-правові та законодавчі можливості є для громадських та благодійних організацій у сфері підприємницької діяльності.

Чи можуть неприбуткові організації продавати товари, надавати послуги і отримувати за це кошти на рахунок юридичної особи? Які обмеження ця діяльність накладає на бухгалтерський облік та звітність? Як не підпасти під фіскальні санкції, здійснюючи підприємницьку діяльність та не втратити статус неприбутковості?

Це вебінар, що змінить ваші уявлення про фінансову сталість вашої організації! 

 vinnnikov

Вебінар проведе Вінніков Олександр 

Голова правління Мережі розвитку європейського права. Юрист, фахівець з міжнародного права, податкового права, фінансового менеджменту, консультант з питань оподаткування, тренер. Експерт Української сторони Комітету Україна – Європейський Союз. Співавтор курсу з права та податків для міжнародної програми сертифікації бухгалтерів САР/СІРА в Україні.

Вебінар відбудеться у четвер, 29 червня о 15:00 та триватиме орієнтовно годину. Щоб зареєструватися до участі в вебінарі, пройдіть за посиланням. На пошту, вказану при реєстрації, ви отримаєте листа з інструкцією щодо підключення.

Технічні деталі: трансляція відбуватиметься у браузері (програма доступу в Інтернет, встановлена на вашому комп'ютері), тож додаткового обладнання чи програмного забезпечення не потрібно. Зважте також: якщо ви користуєтеся мережею через wi-fi, то якість зображення та звуку може бути нижчою, ніж при традиційному (дротовому) підключенні.