Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Міжнародна Професійна Фінансова Сертифікація

Створено: 18 вересня 2017

Автор: Аудиторська компанія "CompassGroup"

Аудиторська компанія Compass Group запрошує фінансових менеджерів, головних бухгалтерів, бухгалтерів та їх помічників, що працюють у неприбуткових організаціях до участі у Міжнародній Сертифікаційній Програмі "Фінансовий менеджмент для НУО" від The International Associationof Accounting Professionals (IAAPUK).

IAAP визнана у світа та працює з метою забезпечення Міжнародного визнання професійної кваліфікації фінансових менеджерів і бухгалтерів.

Навчання за програмою Diploma in FinancialManagement For NGOs дозволить:

  • забезпечити Міжнародне визнання професійної кваліфікації фінансових менеджерів і бухгалтерів НПО, що безперечно матиме вплив на статусність Організації, в якій працює власник Сертифікату Професійного зростання від IAАP.
  • розширити та поглибити знання в області юриспруденції, бухгалтерського податкового, управлінського обліку, фінансового та проектного менеджменту;
  • підвищити професійний розвиток членів команди, яка задіяна в побудові ефективної роботи системи фінансового менеджменту в Організації, тощо.

Міжнародна Професійна Фінансова Сертифікація - це захоплюючий і простий шлях до особистісного розвитку, а ще й підвищення конкурентоспроможності, фінансової та адміністративної стійкості Вашої Організації.

Деталі програми за посиланням:  https://goo.gl/KUphG3

Змістовні відповіді на всі Ваші питання  за номером телефону 044 238 65 30 або електронною поштою group.kompas@gmail.com

Слідкуйте за нашими новинами

Facebook facebook.com/auditkompas

на сайті  http://www.kompas.com.ua