Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Реєстрацію на Форум організаційного розвитку громадянського суспільства відкрито!

Створено: 30 жовтня 2017

Untitled design 7

Форум - це найпотужніша загальнонаціональна платформа для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку. Ось уже вшосте поспіль 1 000 учасників з України та інших країн збираються в листопаді на НСК "Олімпійський", щоб обмінятися досвідом, знайти нових партнерів та донорів, навчитися новим інструментам роботи. Форум об'єднує не тільки громадські та благодійні організації, а й представників влади, медіа, бізнесу, міжнародної донорської спільноти. 

Тема Форуму 16 листопада - "Практики свободи"У головному фокусі цього дня - спроможності, які треба зміцнити громадським і благодійним організаціям, щоб свобода із далекого філософського поняття стала щоденною рутиною кожного українця.
 
Свобода - це наміри та вчинки, який кожен з нас обирає. Правила, яких ми дотримуємося усвідомлено. Сплатити податки, взяти участь у виборах. Працювати чесно та віддано. Не боятися розповісти про корупцію. Не чекати, доки хтось інший вирішить усі проблеми. А ще - невпинно ініціювати зміни на краще скрізь, де бачиш "поломку". Тільки втіливши ці побутові та організаційні практики в Україні, ми здобудемо таку жадану свободу жити щасливим та гідним життям.
 
Така свобода потребує виховання та самовиховання. Постійного тренування. Така свобода - не завжди зручна і не завжди комфортна. Отже, прийшов час саме для таких практик свободи!
 
Чотири головні тематичні блоки Форуму відображатимуть найважливіші "практики свободи" громадських і благодійних організацій:
  • незалежність (фінансова сталість, паритетні стосунки з владою);
  • суспільний "мандат довіри" (практикування декларованих цінностей, дійсне лідерство змін);
  • залучення громадян та громад; громадянська освіта;
  • секторальна і міжсекторальна співпраця (партнерства та коаліції, залучення бізнесу).

Тема Форуму 17 листопада - "Кому належить наша громада?" Другий день буде повністю присвячений практикам і інструментам роботи у громаді. Будемо ділитися кращими практиками залучення громади, дізнаватися нові інструменти та прийоми, порівнювати себе з рештою світу. Звісно ж, не залишимо осторонь і процес децентралізації. Якщо ваша команда працює з локальними спільнотами, територіальними громадами або розвиває своє місто - Другий день Форуму буде багатий відкриттями!

Форми реєстрації містять багато відкритих запитань - ми готові врахувати усі ваші побажання і пропозиції до проведення Форуму. Якщо ви хочете брати участь у двох днях подій Форуму - на кожен з них потрібно зареєструватися ОКРЕМО!

Долучайтеся, творімо Форум разом!

        

                    Forum Announcement in English.

Щоб надихнутися Форумами минулих років, натисніть тут.