Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Бізнес-школа «WAKE UP» відкрилася у Кропивницькому

Створено: 29 жовтня 2017

Автор: Талашкевич Вікторія

Перше заняття у Бізнес-школі «WAKE UP», яка розпочала свою роботу у Кропивницькому, пройшло 7-го жовтня у гостинних локаціях Прес-клубу реформ. Під час тренінгу йшлося про те, як бути ефективним керівником та створювати успішну команду, і своїм досвідом з цієї теми ділилася Любов Яновська, керівниця бізнесу з чотирнадцятирічним стажем і співзасновниця школи англійської мови «WOW English».

«Лідерство – це головна якість успішного керівника!», - переконана Любов Яновська. Вона радить вкладати час і гроші в особистісний розвиток, бо це найкраща інвестиція! Спілкуючись із учасниками та учасницями тренінгу, пані Любов пропонувала до обговорення такі питання, як "Хто такий ефективний керівник?", "Які риси притаманні справжньому лідеру?", "Успішна команда: Як її створити і мотивувати".

«Ми дуже раді, що на перше заняття запросили саме пані Любов», - говорить співзасновниця Бізнес-школи "WAKE UP" Жанна Січкар, - «Для нас у цій школі цінні саме люди і людські стосунки, а Любов Яновська у своєму бізнесі найбільшим досягненням також вважає свій колектив, в якому тридцять найрозумніших і найактивніших викладачів. Любов Яновська вже понад десять років набирає, навчає і розвиває свій персонал, а також консультує керівників інших підприємств, тож ми були раді, що вона знайшла час і можливість поділитися своїм досвідом!».

Крім того до програму тренінгу були включені цікаві модулі про десять найбільш потрібних для керівника гаджетів та етику поведінки у соціальних мережах, які читав тренер, журналіст і громадський діяч Андрій Флоренко.

«Соціальні мережі і мобільні пристрої рухають людство вперед, як ніщо інше», - коментує Андрій Флоренко. На його думку, нині варто бути «на ти» з гаджетами, щоб досягати успіху. Андрій запропонував учасникам та учасницям тренінгу перелік із десяти гаджетів, без яких сучасній людині і, тим більше, керівникові ніяк не обійтися. Також була цікава дискусія щодо етики ведення бізнесових сторінок у соціальних мережах.

«Андрій Флоренко – не тільки чудовий експерт із використання гаджетів та роботи у соціальних мережах, а ще й керівник громадської організації «Турбота», - говорить співзасновниця Бізнес-школи "WAKE UP", координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич (на фото), - «Його досвід як співавтора видання «Як стати блогером?», а також фасилітатора програми «Активні Громадяни» Британської ради в Україні став у нагоді при підготовці тренінгу і при зборі рекомендацій для учасників, які ми тепер поширюємо у соціальних мережах».

До речі, саме у соціальних мережах учасники першого заняття у Бізнес-школі виклали свої враження та коментарі.

Оксана Войчишина: "...Вчора відбувся тренінг Ефективний керівник і успішна команда - неймовірні Любов Яновська та Андрій Флоренко розклали по поличках усі мої знання про лідерство та сучасні гаджети. Як завжди - дякую Вікторія Талашкевич за чергову можливість саморозвитку. Віко, з рюкзаком думок поїхала додому!..."

Анна Нагорна: «…Было очень круто!!! Спасибо организаторам Вікторія Талашкевич и Жанна Сичкар! И отдельное спасибо спикерам Любовь Яновская и Андрей Флоренко. Ждём ещё!»

Оксана Білоброва: «…Незвичайний вихідний з надзвичайними людьми! Любов Яновська Семенюк - харизма, сила, майстерність, краса- вражають! Дякую! Вікторія Талашкевич і КОМАНДА - ви неймовірні! Спасибі!»