Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

«Розробка базових політик та процед

Створено: 25 червня 2018

Автор: НУО "Фундація розвитку громадянського суспільства"

З 5 травня по 15 червня 2018 року ГО «Фундація розвитку громадянського суспільства» реалізовувався проект «Розробка базових політик та процедур», Грантова Угода № 349USG22-02672/02 від 5.05.2018 р. за фінансової підтримки ІСАР «Єднання» у рамках програми “Платформа розвитку громадянського суспільства”.  

МЕТА проекту – це підвищення спроможності організації до ефективної роботи у сфері розбудови громадянського суспільства шляхом налагодження ефективної внутрішньої організації Фундації через чітко сформовані процедури та внутрішні правила НУО.

У рамках проекту, з 15 по 16 травня 2018 року зовнішнім експертом, Вишняком А.М., проведено навчання членів Фундації щодо розробки базових політик та процедур. Зокрема, протягом заходу обговорено Положення про конфлікт інтересів, кадрову політику в організації, організація діловодства, ведення бухгалтерського обліку тощо. Найбільш дискусійною стала тема проведення тендерних процедур, оскільки процедури мають не тільки враховувати норми чинного законодавства України, але й містити базові вимоги донорських організацій.

Крім того, за період з 23 травня по 15 червня експертом проведено 4 консультації для членів Фундації щодо розробки окремих положень.

За результатами реалізації проекту розроблено наступні документи:

Інструкція з діловодства,

Положення про фінансовий та бухгалтерський облік;

Положення про кадрову політику;

Положення про конфлікт інтересів;

Положення про проведення тендерів та закупівель;

Положення про керівні органи;

Положення про гендерну рівність.

Реалізація даного проекту значно підвищила організаційну спроможність Фундації.

Деталі на сторінці Фундації