Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Школа з організаційного розвитку для бухгалтерів і фінансових менеджерів ОГС

Створено: 27 серпня 2018

Автор: Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину

Запрошуємо директорів, фінансових менеджерів та бухгалтерів ОГС взяти участь у Школі організаційного розвитку, яка відбудеться 24-26 вересня 2018 року в Києві.

У програмі Школи висвітлюватимуться питання фінансових політик і процедур, бухгалтерського обліку, бюджетування, внутрішнього контролю та інші. Школа буде особливо корисною для представників організацій, що вже мають певний досвід роботи та реалізації проектів. Перевага у конкурсному відборі надаватиметься організаціям, що мають річний бюджет не менше 500 000 грн протягом останніх двох років та досвід реалізації щонайменше трьох проектів одночасно.


Участь в роботі Школи передбачає запрошення для двох представників організації: директора та фінансового менеджера або фінансового менеджера та бухгалтера. ІСАР Єднання компенсуватиме витрати, пов'язані з участю в роботі Школи (дорога, харчування та проживання).

Задля участі у школі до 13 вересня 2018 року заповніть цю реєстраційну форму (одна реєстрація від однієї організації!). Список обраних організацій буде оприлюднений щонайпізніше 19 вересня на сайті ІСАР Єднання: http://ednannia.ua