Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Makitra запускає розсилку про залучення волонтерів і волонтерок

Створено: 17 травня 2019

Автор: Євгенія Кравченко

Makitra з 20 травня запускає розсилку для тих, хто щоденно має справу з залученням волонтерів/ок до діяльності свого проекту/ініціативи/організації.

З власного досвіду знаємо, що найціннішим та найважливішим активом для організацій можуть стати сотні людей, які прагнуть присвячувати свій час місії, на яку працює організація. Але часто в організаціях бракує знань, як стати потужнішими завдяки волонтерству.

Саме такими знаннями ми будемо ділитися завдяки нашій розсилці. Будемо поширювати наш власний десятирічний досвід та найкращий досвід з України та світу.

Ми б хотіли, аби розсилка вам була цікавою та корисною. Якщо ви прагнете два рази на місяць отримувати важливі думки про волонтерство від Makitra, будь ласка, заповніть коротку форму.

Будемо вдячні, якщо у формі поділитеся своїми очікуваннями та питаннями, на які вам важливо віднаходити відповіді щодо взаємодії з волонтерами/ками.

Makitra – ініціатива про якісне залучення волонтерів/ок і громадян/ок до діяльності громадських проектів/ініціатив/організацій. Наша мета: Дослідити, розкрити та зробити доступними і практичними знання про якісне залучення волонтерів та громадян для організацій та ініціатив, які борються за кращий світ.

Більше про Makitra