Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Прийом заявок на приїзд подорожуючого хабу до малих міст та сіл України!

Створено: 02 березня 2020

Автор: ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив

У 2020 році фонд ІЗОЛЯЦІЯ розпочинає другий сезон проєкту Гуртобус* за підтримки Посольства США в Києві.

Якщо ви бажаєте стати співорганізатором події у вашому населеному пункті, запрошуємо вас подати заявку за посиланням: http://bit.ly/2HZsEOg. У відборі надаватиметься перевага малим населеним пунктам, де проживають не більше, ніж 50 000 жителів.

> Хто може подаватися:

>> громадські організації та інші об'єднання: НУО, благодійні фонди, неформальні гуртки, культурні ініціативи, волонтерські об'єднання;

>> культурні та освітні заклади: музеї, культурні центри, художні школи, галереї, ЦДЮТ, бібліотеки, майстерні;

>> жителі, що активно залучені у культурне та громадське життя регіону;

>> органи місцевого самоврядування: громади сіл, селищ, міст, сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи тощо.

*Гуртобус — це пасажирський автобус, що був перетворений на мобільний культурний центр. З початку травня до кінця жовтня 2020 року Гуртобус подорожуватиме між населеними пунктами та влаштовувати культурно-освітні заходи, серед яких: мистецькі та наукові практикуми, лекції, семінари, виставки, презентації, кінопокази, зустрічі з професіоналами креативних індустрій, інтерактивні події.

Кінцевий термін подачі — 23 березня о 23:59. Потенційні партнерські організації, що пройшли первинний відбір, будуть поінформовані після 3 квітня 2020 року. Проєкт не передбачає фінансової винагороди для партнерів та учасників, проте створює можливості для реалізації ідей під час заходів.

> Дізнатися більше (умови, деталі): https://izolyatsia.org/ua/project/community-culture-bus/open-call-gurtobus/