Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Open Call на участь у проєкті American Arts Incubator in Ukraine 2020

Створено: 02 березня 2020

Автор: ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Державним бюро освіти та культури США та організацією ZERO1 оголошують open call для учасників проєкту American Arts Incubator — Ukraine 2020, який триватиме з 2 по 25 квітня 2020 у креативній спільноті IZONE (Київ).

У програмі під назвою Цифрова грамотність та Нові Горизонти в галузі Штучного Інтелекту та Мистецтва учасники вивчать практики спільної роботи, що поєднують програмні та апаратні засоби, програмування, концептуальний дизайн та обмін ресурсами, а також розвиток та реалізацію ідей.

Американська художниця, докторка Еллен Перлман відвідає інкубатор і проведе низку майстер-класів з мистецтва та технологій, зосереджених на дослідженні мистецтва та штучного інтелекту, розробці прототипів спільних проєктів команд та їх демонстрації громадськості під час публічних програм.

Проєкт складатиметься з низки інтенсивних майстер-класів, розробки самостійних проєктів та презентації результатів у форматі невеликої тижневої виставки, відкриття якої заплановане на 23 квітня 2020 року.

Участь в інкубаторі безкоштовна. Відділ зв’язків з громадськістю Посольства США в Україні забезпечить фінансування для учасників за межами Києва для поїздок та перебування в Києві під час програми. Команди-учасниці також отримають невелике грантове фінансування для розробки прототипів своїх спільних проєктів.

Щоб долучитись до проєкту, потрібно заповнити online-анкету: http://bit.ly/2Slxx92. Реєстрація відкрита до 6 березня 2020 року включно.

Дізнатися більше: https://izolyatsia.org/ua/project/american-arts-incubator-2020