Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Конкурс грантів для протидії та полегшення наслідків коронавірусу

Створено: 08 квітня 2020

Автор: Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину

ІСАР Єднання оголошує старт грантової підтримки протидії та полегшення наслідків коронавірусу (COVID-19) для неурядових організацій, які здійснюють діяльність на території цільових громад Донецької, Запорізької та Луганської областей. Конкурс грантів проводиться за фінансування Програми ООН з розбудови миру та відновлення та має на меті підтримати ініціативи на рівні громад для допомоги найбільш вразливим категоріям у сприянні попередженню поширення, подоланню та пом’якшенню наслідків пандемії та наданню психологічної допомоги та підтримки.

До участі в конкурсі грантів запрошуються громадські або благодійні організації:

  • офіційно зареєстровані на підконтрольній уряду України території та впроваджують свою діяльність на території Донецької, Запорізької або Луганської області;
  • мають статус неприбуткової або благодійної організації (виключно коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
  • мають відповідні спеціальні знання та фахівців для реалізації проєкту (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст/бухгалтер та інші фахівці відповідно до потреб проєкту).

Цей конкурс грантів не має кінцевого строку і триватиме на постійній основі до закінчення карантину на території України або оголошення про завершення конкурсу зі сторони Програми ООН із відновлення та розбудови миру. 

Детальне "Запрошення до участі в конкурсі грантів" можна завантажити за посиланням.

Запрошуємо також взяти участь у онлайн інформаційній сесії щодо цього конкурсу, яка відбудеться 14 квітня (потрібна реєстрація).