Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Новини

Закінчився тренінг і поний вперед!

Створено: 02 листопада 2021

Автор: Благодійна організація"Світло надії"
Бюджетна адвокація - реальні практики та дієві інструменти✅
▶️Завершився насичений знаннями та практичними кейсами тренінг для представників регіональних неурядових організацій (НУО) з усієї України.
Впродовж трьох днів учасники та експерти працювали над посиленням спроможності НУО щодо залучення коштів місцевих бюджетів для забезпечення сталої програмної діяльності організацій.
⚡️Протягом тренінгового інтенсиву учасники:
📌отримали повну інформацію про роль громадських організацій у прийнятті цільових програм, концепцію підзвітності та необхідні ресурси для реалізації власного кейсу;
📌розглянули успішні приклади залучення коштів місцевих бюджетів, зокрема і численні кейси БО “Світло надії”;
📌працювали над розробкою власного орієнтовного плану адвокаційної кампанії та її медіа-супроводом.
🙌Своїми знаннями, найкращими практиками та дієвими новаціями ділилася потужна💪 команда тренерів, які є експертами у галузі бюджетної адвокації та ефективного міжсекторального співробітництва.
За результатами успішного завершення навчання, всі учасники отримали сертифікати 📜про проходження тренінгу. Сподіваємося, це допоможе реалізувати ще більше важливих програм та посилити спроможність у напрямку розбудови громадянського суспільства у нашій країні🤗
▶Тренінг проведено за результатом конкурсу грантів «Зміцнення інфраструктури для фінансової життєздатності ОГС» у межах Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства , яка реалізовується Isar Ednannia у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.