Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

5.0/5 оцінка (1 голосів)

Strategy Development

Operational and financial management (PRINCE2 / P2M): project planning, budgeting, cash flow planning, cost controlling, financial analysis, collaboration with state authorities, experience in drafting normative documents, team management. Business knowledge of legislation and regulations affecting the private & civic sector. Learning ability.

https://www.linkedin.com/in/arbatov/

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Основи громадської участі

Одноденний тренінг, який дозволить учасникам розібратися в інструментах громадської участі, процедурах місцевої демократії, дасть змогу зрозуміти, в яких умовах потрібна інновація, і що традиція - це теж добре. Після тренінгу можна спланувати свою діяльність, урізноманітнивши її новими формами та методами. 

0.0/5 оцінка (0 голосів)

воркшоп з формулювання кращих практик

Як організації розповісти про те, що вона робить, щоб іншим було цікаво почитати і побачити? На одноденному вокршопі можна створити кілька сценарів розповідей про вашу діяльність, які буде не соромно показати людям. 

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Стратегічка

Проведення стратегічної сесії з метою розробки/корегування стратегії організації: культура і історія організації, візія, місія, цінності, стратегічні плани, партнери і стейкхолдери, аналіз ризиків. Стратегування окремих напрямків/пріоритетів. 

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Внутрішній та зовнішній аналіз організації

Стратегічна сесія з елементами коучу дозволяє проаналізувати особливості роботи організації, виявити сильні та слабкі сторони діяльності в рамках сектору. А також зробити об’єктивну оцінку зовнішніх змін, з метою гнучкого реагування на потенціальні загрози та можливості  

0.0/5 оцінка (0 голосів)

АНТИКРИЗОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

 • Розробка антикризової стратегії і тактики

 • Цільове управління бізнес-процесами

 • Оптимізація витрат

 • Активізація продажів товарів і послуг

 • Використання «прихованих резервів» організації

 • Оптимізація організаційної структури

 • Мотивація персоналу на досягнення результату

0.0/5 оцінка (0 голосів)

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

 • Консультації щодо застосування проектного підходу до управління

 • Експертно-консультаційний супровід на етапі підготовки і планування проекту

 • Розробка або консультації з розробки заявок на інвестиційне та грантове фінансування проектів

 • Проведення моніторингу та оцінки результатів впровадження проектів і програм

 • Підготовка та проведення презентацій проектів, звітів за результатами реалізації проекту

 • Первинне навчання, фасилітація робочих груп, оперативних нарад з командою проекту, інформаційна підтримка діяльності з управління проектами

0.0/5 оцінка (0 голосів)

СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ

 • Проведення практично-орієнтованих тренінгів, фокус-груп, експертних груп, стратегічних сесій та інших форм колективної роботи над стратегіями, навчання основам стратегічного планування

 • Розробка (експертно-консультаційний супровід процесу розробки) документів стратегічного рівня планування – концепції, стратегії та ін.

 • Експертний супровід процесу впровадження, моніторингу та оцінки бізнес-стратегій, стратегій регіонального та місцевого розвитку, комплексних та цільових програм (для органів влади та місцевого самоврядування, місцевих та територіальних громад)

 • Інформаційно-консультаційна підтримка процесу розробки бізнес-стратегій, організаційних стратегій, стратегій і програм місцевого і регіонального розвитку та ін.

0.0/5 оцінка (0 голосів)

КОНСАЛТИНГ

 • Діагностика ефективності системи управління

 • Побудова та оптимізація організаційної структури

 • Оптимізація операційної (поточної) діяльності

 • Розробка внутрішніх стандартів і регламентів

 • Впровадження процесної моделі управління

 • Стандартизація процесу виконання замовлень

 • Мінімізація адміністративних та операційних витрат

3.0/5 оцінка (2 голосів)

Консалтинг, менторінг, тренінги

Пропоную співпрацю з консалтингу, менторингу і проведення тренінгів за напрямками, що містить соціальне підприємництво:  створення проектів, маркетинг, фандрайзинг, лидерство та інше. А також з стратегічного планування розвитку організації.

0.0/5 оцінка (0 голосів)

залучення спонсорів/парнерів/комерційний фандрейзинг/адвокація/кризовий менеджмент/організація маштабних заходів/менторство/експертна оцінка/

НЕО Лідери-команда інноваторів, яка має професійний досвід понад 5 років з проведення різноманітних маштабних проектів, кризовому менеджменті, стратегічному плануванні, написанні дородних карт, тощо! У нашому кейсі є такі проекти, як Євробачення, День Києва, різні благодійні і урбаністичні проекти, які за маштабами охоплюють, понад 1 мільйон осіб, а за сумами сягають Н- мільйонів доларів! Ми активно допомагаємо залучати спонсорів, парнерів, є наставниками і відомими менторами. Серед нас топ-менеджери, з досвідом роботи понад 10 років в секторі маркетингу, FMСG. Ми знаємо, що таке якісний фандрейзинг! Ми влаштовуємо зустрічі з відомими політиками і особами не лише в Україні, але й світі! Наша команда має партнерів в Баку, Душанбе, Стамбулі, Лондоні, Парижі, та Вашингтоні, ОАЕ. Окрім того, в нашому кейсі є провідна політична фандрейзингова компанія Барака Обами, та інших відомих політиків.

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Тренінги, навчання, консультування

Допомога громадським організаціям у реалізації проектів направлених на соціальну підтримку в суспільстві, шляхом проведення заходів задля підвищення рівня знань, умінь та навичок надавати соціальні послуги в межах своєї діяльності, в тому числі і для  ОТГ. 

 

 

0.0/5 оцінка (0 голосів)

створення відео

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Тренінг для тренерів.

Школа тренерської майстерності 3-х модульний тренинговий курс в Дніпрі, в ході якого ви створите свій авторський тренінг.

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Тренинг MS Excel - Эксперт. Для профессионального использования. Уровень 1.

Курс рассчитан для тех, кто планирует использовать Excel как профессиональный инструмент в ежедневной работе. За период обучения Вы научитесь формировать отчет любой сложности, выбирать нужные Вам данные по одному или нескольким критериям, выполнять сложные вычисления, создавать «умные таблицы» с автоподстройкой размеров, автоматическим копированием формул, формировать Промежуточные итоги, собирать из несколько таблиц (даже разнотипных!) одну, создавать наглядные отчеты и строить диаграммы с помощью Сводных таблиц. 
Курс подойдет как для тех, кто только начинает знакомится с Excel, так и для тех, кто уже пользуетесь Excel и хочет расширить и систематизировать свои знания до более высокого уровня. 
Занятия проходят на практических примерах, взятых из жизни. 

Подробнее  на сайте http://www.basic.com.ua/course.php?course=193

<<  4 5 6 7 8 [910 11 12 13  >>