Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Комплексна навчальна програма для представників ОТГ "Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг"

ПРОГРАМА РОЗРОБЛЕНА у рамках проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що впроваджувався за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та фінансувався Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

ПРОГРАМА ПЕРЕДБАЧАЄ підготовку спеціалістів, керівників та представників комунальних та недержавних організацій, які організовують та надають інтегровані соціальні послуги на рівні ОТГ, а саме: голів, заступників голів ОТГ, керівників структурних підрозділів з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, захисту дітей, фінансистів, економістів, фахівців із соціальної роботи й спеціалістів комунальних та недержавних організацій, які безпосередньо працюють із сім’ями/особами.

Також програма буде корисною для студентів та викладачів вищих навчальних закладів, які навчаються чи працюють на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи.

МЕТА ПРОГРАМИ: формування компетентностей керівників та представників об’єднаних територіальних громад щодо впровадження моделі інтегрованих соціальних послуг відповідно до оцінки потреб населення

ТРИВАЛІСТЬ ПРОГРАМИ: програма складається із 4-х окремих тренінгів загальною тривалістю 10 днів (64 год.1). Кожний тренінг проводитися для певної цільової групи:

Тренінг 1: Організація системи соціальної підтримки населення в ОТГ навчання для голів ОТГ та їх заступників - 11 год. (1,5 дні)

Тренінг 2: Планування та організація надання соціальних послуг навчання для керівників/заступників структурних підрозділів з питань соціального захисту та фінансистів ОТГ - 11 год. (1,5 дні)

Тренінг 3: Сімейно орієнтована соціальна робота, захист дитини та міжвідомча взаємодія навчання для керівників структурних підрозділів ОТГ з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, захисту дітей - 21 год. (3 дні)

Тренінг 4: Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб навчання для фахівців із соціальної роботи, спеціалістів комунальних та недержавних організацій, які безпосередньо працюють із вразливими сім’ями/особами - 21 год. (3 дні)

Види послуг

Навчання
Соціальна робота
Планування
  • Голови та заступники голів ОТГ
  • Керівники / заступники керівників структурних підрозділів ОТГ з питань соціального заходу, освіти, охорони здоров'я, захисту дітей а також фінансистів ОТГ
  • Фахівці із соціальної роботи, спеціалісти комунальних та недержавних організацій, які безпосередньо працюють із вразливими сім'ями / особами
  • Студенти та викладачі ВНЗ, які навчаються чи працюють на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи