Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

5.0/5 оцінка (1 голосів)

Навчання з прав людини

Викладала "Права людини. Верховенство права та конституціоналізм" патрульним поліцейським Херсона у 2015-2016 роках.
Також викладала на курсах з підвищення кваліфікації патрульним Херсона та Запоріжжя, дільничним поліцейським Херсона.

Освіта: дві вищі освіти
У 2016 вступила в Український католицький університет на магістерську програму за спеціальністю «Менеджмент. Управління неурядовими організаціями».

2008-2012 закінчила Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Спеціальність – правознавство, господарське право.

2004-2008 закінчила Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж. Спеціальність -  правознавство.

2006-2008 закінчила Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж. Спеціальність - бухгалтерський облік.

Професійний досвід:

З 16.07.12 і до тепер координатор Інформаційного Ресурсного Центру «Правовий простір», команда порталу спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги, створеним при Мін’юсті та іншими партнерами проводить реформу у сфері безоплатної правової допомоги, забезпечує українців правовою допомогою он-лайн. Відповідаю за зовнішню і внутрішню комунікацію офісів Мережі правового розвитку (25 організацій у 17 областях).

З 07.04.12 менеджер Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я (далі ХОФМЗ).

З вересня 2010 року учасниця Міжнародного Молодіжного правозахисного руху.

З жовтня 2008 року працюю позаштатним кореспондентом Херсонської обласної незалежної газети «Вгору».

15.09.08-06.04.12 – юрист громадської приймальні, координатор проектів ХОФМЗ.

З липня 2009 року до червня 2010 року член постійно діючої мобільної групи Громадської ради з моніторингу забезпечення прав і свобод людини та громадянина в діяльності органів МВС в Херсонській області.

Тренерський досвід

З 30 травня по 2 червня 2016 року організувала проведення міжнародної програми підготовки патрульної поліції Херсона з Community Policing.

22 липня і 5 серпня 2016 року спільно з управлінням патрульної поліції організувала два круглі столи «Налагодження співпраці поліції та громади» з метою об’єднання зусиль для вирішення виявлених суспільно важливих проблем міста.

Ініціювала розробку проектної пропозиції від громадських організацій Херсонщини та патрульної поліції міста на конкурс «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність» Міжнародного фонду «Відродження». Сума гранту 370 000 грн.

Двічі на рік з 2013 під час зустрічей юристів Мережі правового розвитку, навчаю учасників основам комунікації, PR для неурядових організацій та співпраці з органами влади.

23.03.12-27.03.12 координатор та тренер Семінару/workshop Docudays UA + громадські кампанії, проводився в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», організатори - Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з Херсонською міською Асоціацією журналістів «Південь», Київ.

14.05.11 – 24.07.11 співорганізатор та тренер школи «Стратегій і тактик правозахисту», в рамках програми ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, Херсон.

18.06.10 – 24.06.10 – координатор та тренер школи з прав людини для молоді, що проводилася в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», організатори – ХОФМЗ, Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з Варшавським Гельсінським Фондом з прав людини.

 

Неформальна освіта

23.10.13-26.10.13 «Стажування в міжнародних міжурядових організаціях. Міжнародна кар’єра в ООН», організатор неурядова організація Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІМАНС), Відень, Австрія.

07.7.12-29.07.12 на запрошення Посольства США в Україні взяла участь у навчальній програмі Державного департаменту США з вивчення досвіду роботи державних установ (в тому числі поліцейських відділків) та громадських організацій, Чикаго, Нью-Йорк, Вашингтон США.

17.02.12 – 20.02.12 учасниця тренінгу для тренерів 1-го рівня Міжнародної школи тренерів та викладачів по правозахисному вихованню та громадянській освіті. Організатор: Міжнародний молодіжний правозахисний рух, Москва, Росія.

19.12.11 – 25.12.11 учасниця Другого Міжнародного Курсу з прав людини для молодих активістів, що проводився всеукраїнською освітньою програмою «Розуміємо права людини», організатори - Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з Варшавським Гельсінським Фондом з прав людини, Вільнюс, Литва.

19.11.11 – учасниця тренінгу «Ораторське мистецтво для PR-менеджерів/активістів правозахисних НДО», організатор Центр інформації про права людини, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Київ, Україна.

01.05.11 – 07.05.11 учасниця навчальної сесії «Освіта в сфері прав людини і дій на захист суспільних інтересів – навчання для змін», що проводилася в Європейському молодіжному Центрі, Будапешт, Угорщина.

24.07.10 – 01.08.10 закінчила Третю літню школу прав людини, що проводиться в рамках освітньої програми «Міжнародна школа прав людини і демократії» організатори – Московська Гельсінська група, міжнародний Молодіжний правозахисний рух, Москва, Росія.

23.06.2010 р. – 01.07.2010 р. учасниця робочої поїздки до мережі Центрів адвокасі та права у громадах Канади, що проводилася в рамках «Міжнародної Ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення».

26.11.09-29.11.09 учасниця першого очного тренінгу з курсу для адвокатів «Підвищення майстерності з міжнародного захисту прав людини», що проводиться в рамках дистанційного навчання, організатор Харківська правозахисна група, за підтримки посольства Німеччини та Європейської комісії, Харків, Україна.

08.10.09-13.10.09 закінчила спеціалізований семінар «Моніторинг дотримання прав людини» в рамках всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», організатори - Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з Варшавським Гельсінським Фондом з прав людини, Київ, Україна.

16.08.09-25.08.09 закінчила Літню молодіжну академію прав людини і демократичних ініціатив, Велюнь, Польща, організатори – Варшавський Гельсінський Фонд Прав Людини, правозахисний центр «Вясна» (Білорусь, Мінск), правозахисний центром «Поступ» (Україна, Луганськ), організація «Німецько-Російський обмін» (Німеччина, Берлін) та молодіжна організація «ЦУНАМІ» (Росія, Калінінград).

10.03.09-11.04.09 закінчила Курс для координаторів молодіжних освітніх програм з прав людини, що викладався в рамках всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», Київ, Україна.

Навички роботи з комп’ютером: впевнений користувач ПК, добре володію програмними продуктами MS Office (Word, Excel, Access, Power Point), навички оперативного пошуку інформації в мережі Інтернет.

Знання мов: українська, російська, англійська.

Особисті якості: цілеспрямована, відповідальна, комунікабельна, готова до роботи в стресових умовах, професійна.

Види послуг

Навчання

Область

Херсон
Права людини
Діловодство
Управління проектами, менеджмент, стратегічні комунікації
Фасилітація/модерація заходів

Правозахисні та молодіжні громадські організації