Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Семінар - тренінг «Моніторинг у діяльності громадського сектору»

Короткий опис навчальної програми «Моніторинг у діяльності громадського сектору»

Програма навчання охоплює:

Ознайомлення з видами моніторингу, що застосовуються у роботі громадських організацій, у відповідності до мети дослідження та специфіки діяльності.

Наприклад: політичний моніторинг (розробка політичних програм, формування політичних рішень на основі реальних потреб суспільства, громадський моніторинг їх виконання,  використання та розподілення коштів, поліпшення взаємодії влади з усіма прошарками суспільства тощо), соціальний моніторинг (громадський моніторинг соціальних програм і проектів, формуюче оцінювання, процесуальне оцінювання, результативне оцінювання, внутрішній організаційний моніторинг, оцінка впливу проекту тощо), а також інші види моніторингу (громадський, державний, економічний).

Технологічні особливості, що вирізняють моніторинг серед інших видів досліджень (критерії ідентифікації моніторингу, особливості розробки методології та підбору/розробки інструментарію тощо)

На основі багаторічного практичного досвіду експертами МГО РУС сформовано базові вимоги до критеріїв відбору/розробки індикаторів моніторингу, визначено кількісні і якісні характеристики індикаторів, сформульовано принцип оптимізації та схематизації висновків. Аудиторія буде ознайомлена із варіантами впровадження результатів моніторингу, моделюванням ситуацій із застосуванням результатів досліджень, налагодження системного моніторингу і т.п. (прийняття рішень по результатах моніторингу, розрахунок взаємозалежності кількість/сума витрачених ресурсів у їх динамічному взаємозв’язку із отриманим продуктом діяльності; оптимізація процесів аналізу та обміну інформацією у рамках відомства, міжвідомча, у рамках держави, міждержавна, економія коштів і часу на обмін необхідними даними та ін.).                                       

Види послуг

Навчання Консультації

Область

Вінниця Дніпро Донецьк Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Кропивницький Київ Луганськ Луцьк Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Сімферопіль Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів
Освіта та навчання
Організаційна культура та лідерство Планування Стратегічне планування Операційне планування
Визначення потреб Зовнішня оцінка