Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

0.0/5 оцінка (0 голосів)

Тренінг командної взаємодії

Я допоможу вам перетворити групу ваших співробітників в ефективно працюючу, згуртовану команду!
    Пропоную Вам нову форму розвитку ваших співробітників. Я знаю як за допомогою тренінгу "Командоутворення" сформувати навички спільної роботи і взаємодії, виробити у кожного учасника уявлення про свою важливість і потрібність в команді і створити атмосферу довіри всередині колективу.

IMG 7695

   1) Формується і посилюється загальний командний дух шляхом згуртування групи людей в єдине ціле. Головне завдання вправ і тренінгу в цілому - продемонструвати переваги командної роботи в спільному виконанні поставлених завдань.

    2) Розвивається відповідальність і внесок кожного учасника в рішення поставлених завдань. Кожен процес в команді - це колективна праця, це поділ відповідальності і прийняття твердих, обґрунтованих рішень і будь-який співробітник не може і не повинен залишатися осторонь.
    3) Освоюються навички подачі і отримання зворотного зв'язку в колективі. Більшості проблем можна уникнути зовсім, якщо правильно і вчасно застосовувати основні правила зворотного зв'язку: уточнювати, перепитувати, хвалити, підтримувати, конструктивно критикувати і т.д.
   4) Розкриваються і розвиваються сильні сторони співробітників. Дуже часто в подібних заходах багато співробітників відкриваються з зовсім іншого боку, потрапляючи в нестандартну ситуацію. Це прекрасний спосіб проявити себе для працівника і виявити потенціал кожного для керівника.
   5) Емоційне і фізичне задоволення від результатів тренінгу. У цьому тренінгу важливу роль відіграє емоційна складова. Люди змінюють звичні стіни на природу і свіже повітря, змінюють звичайні робочі процеси на незвичайні завдання і спортивні вправи, отримують результат і задоволення від спільної роботи і дають вихід емоціям.059

                                                                                 ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

 Процес:
- Створення навичок роботи в команді
- Формування відповідальності
- Розподіл ролей в команді
- Створення навичок зворотного зв'язку
- Виявлення лідерських якостей
- Формування комунікативних зв'язків
- Емоційна розвантаження
 Результат
- Усвідомлення себе командою
- Мотивація на спільну роботу
- Довіра і прийняття один одного
- Досвід командної взаємодії
- Висока лояльність до компанії
- Задоволення від спільної роботи
- Наявність загальної яскравої історії.

 

 

 

 

Види послуг

Коучінг

Область

Вінниця
Освіта та навчання
Командна робота
Організація заходів

Студенти, менеджери, співробітники або будь-які групи людей, які потрібно об"єднати

групповая

Ключові слова/теги

тренінг