Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

0.0/5 оцінка (0 голосів)

тренінг Успішна PR-стратегія я к один з інструментів ефективної роботи благодійного фонду


Успішна PR-стратегія я к один з інструментів ефективної роботи благодійного фонду
план дводенного тренінгу
День перший
10:00 - 10:15 - знайомство тренера з учасниками (учасники представляються і озвучують свої очікування)
модуль1
10:15 - 11:15 Public Relations та його собливості PR в громадській діяльності.
Модуль включає лаконічну теоретичну частину та рольову гру в ході якої учасники мають поділитися на дві команди і підготувати інформаційне повідомлення на задану тему. По завершенню гри "розбор польотів" і відповіді на запитання, що їх учасники формулюватимуть у ході гри.
Учасники дізнаються про комунікацію як основний чинник успіху громадської організації в сучасному світі, та чим PR відрізняється від реклами, отримають уявлення та навички роботи з основними компонентами формування змістів та їх трансляції .
11:15 - 11:30 Кава-пауза з комунікаційним інтерактивом /
11:30 - 13:00 - Цільові аудиторії та способи роботи з ними.
Учасники отримують уявлення про те як працювати з очікуваннями, і нтересамии і потребами аудиторій організації, включаючи: зацікавлених сторін, агентів впливу. В ході рольової гри знайомляться з набором контрольних запитань, що дають змогу зорієнтуватися кому і з якої причини потрібна інформація, що належить організації; навчаться грамотно підбирати твердження і використовувати належні аргументи, а також - працювати із запереченнями.

модуль 2
14:00 - 15:30 Прямі та опосередковані інструменти (канали) комунікації
прямі:
- зустрічі
-публікації
- рекламні матеріали
- слайд-презентації
- вебсайт
- соціальні мережі
опосередковані:
- донесення повідомлення через засоби масової інформації, у т.ч.:
- організація прес-конференцій
- проведення інформаційних кампаній
Учасники отримають знання різних каналів комунікації та отримають практичні навички роботи з ними.
15:30 - 15:45 - кава-пауза з інтерактивом

15:45 - 16:45 Навички роботи із соціальними медіа для представників громадських організацій та ініціатив.
Будуть зроблено огляд різних соціальних мереж (facebook, twitter, likedin), та особливості позиціонування в них організації, В ході тренінгу планується здійснити розбір практичних кейсів роботи у публічних і закритих групах. Учасники тренінгу в результаті володітимуть закономірностями формування образу НУО в соціальних мережах, орієнтуватимуться у різновидах кампаній, що їх можна проводити за допомогою СМ: фандрайзинг, рекрутинг, просвітництво, залучення.

16:45 - 17:00 - інтерактив
17:00 - 18:00 Комунікація із цільовими аудиторіями через ЗМІ: виходимо у "відкритий космос".
Модуль міститиме коротку теоретичну частину: типи засобів масової інформації, формування медіа-бази, приклади успішні медіа-стратегії.
Після знайомства з теорією учасники будуть розподілені на кілька команд (3-4 команди) та отримають "домашнє завдання" підготувати прес-конференцію на задану тему.

День другий
10:00 - 11:30 Рольова гра "прес-конференція"
презентація команд
оцінка презентацій та розбір вдалих і невдалих елементів за категоріями:
- пре-анонос
- прес-реліз
- вибір часу прес-конференції
- вибір місця
- модерація
Учасники в інтерактивній і максимально концентрованій формі отримають уявлення про основні складові спілкування з пресою, зможуть сформулювати максимально прицільні, конкретні запитання і отримати предметні відповіді на них, що будуть супроводжені практичними порадами.
Наприклад:
При написанні прес-релізу або підготовці публічного спічу варто йти "через людей". Скажімо: "понад 300 мешканців постраждалого району отримали гуманітарну допомогу" (замість: "у постражлалий від повені район доставлено гуманітарну допомогу"); або - "кожен четвертий хворий не отримає безкоштовних ліків через корупційні дії чиновників" (замість - "держава намагається обкласти пдв соціально важливу категорію ліків")
11:30 - 12:00 - кава-пауза: продовження спілкування
12:00 - 13:00 медіа-план, планування інформаційних кампаній та позиціювання організації
Учасники отримають уявлення що таке медіа-план і як правильно планувати свою присутність в інформаційному просторі та як розробити серію медіа-заходів для підвищення впізнаваності організації та зростання довіри до неї.

13:00 - 14:00 - перерва на обід
Модуль 3
14:00 - 15:00 Позиціювання організації за допомогою власних інформаційних ресурсів
Учасники тренінгу отримають уявлення про принципи побудови стійких стосунків зі своєю цільовою аудиторією за допомогою власних інформаційні видання: бюлетні, новинні розсилки (newsletter) каталоги кращих практик,, фотозвіти публічний річний звіт, тощо.
15:00 - 15:15 - кава-пауза
15:15 - 16:15 Оцінка ефективності PR-кампаній, моніторинг і зворотній зв’язок
Учасники отримують інструменти для перевірки ефективності власних зусиль, зокрема того наскільки витрачені зусилля та ресурси конвертуються у довіру цільових аудиторій
16:15 - 16:30 інтерактив - фотосесія
16:30 - 18:00 Принципи візуального оформлення інформаційних видань організації.
Учасники отримають базові навички щодо візуальної грамотності при підготовці інформаційних матеріалів видань та презентацій за такими категоріями
- візуальна структура,
- стиль
- підбір зображень
- Використання фото у комунікації із цільовими аудиторіями
Світлини є дуже важливим інструментом для розповіді про організації та суть її проектів. Належний знімок може повідомити більше, ніж прес-реліз. Фото може бути використано у різний спосіб: в газетній публікації, брошурі, на веб-сайті, сторінці в соціальних мережах, в рекламному календарі, на фотовиставці, тощо.
Будуть розібрані приклади вдалих і невдалих фото з точки зору ракурсу, композиції. освітлення, статики і динаміки зображення. По завершенню - створення фотоблогу тренінгана в соціальних мережах та підбиття підсумків.

 

Види послуг

Консультації Коучінг

Область

Вінниця Житомир Київ
Соціальна робота Освіта та навчання Розвиток громади
Організаційна культура та лідерство Командна робота Коммунікації та PR
Інформаційний супровід