Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Отримати послуги

0.0/5 оцінка (0 голосів)

“Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації”

НУО “Сучасний Формат” запрошує керівників та членів організацій громадянського суспільства до участі у тренінгу: “Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації”. 

В основі тренінгу – міжнародні підходи і практики демократичного врядування, а також 14-ти річний успішний досвід діяльності організації «Сучасний Формат».

Ви отримаєте практичні знання, навички та поради від досвідчених фахівців щодо налагодження механізмів належного врядування та посилення потенціалів, які забезпечать стійкість в роботі вашої організації.   

Заявки на участь у тренінгу приймаються від групи громадських організацій, благодійних організацій та благодійних фондів, або ж індивідуальні – від команди однієї організації громадянського суспільства.

Щоб замовити тренінг “Триколісний велосипед стійкості в діяльності неурядової організації”  – заповніть АНКЕТУ-заявку на нашому сайті або ж шукайте нас на платформі Маркетплейс.

Дата і місце проведення тренінгу будуть узгоджені та повідомлені додатково.

Види послуг

Навчання Консультації
Організаційна культура та лідерство Планування Стратегічне планування Операційне планування Командна робота Управління комунікаціями Управління людськими ресурсами Фінансовий менеджмент Діловодство Оцінка
Демократичне врядування в ОГС та організаційний розвиток
Зовнішня оцінка Організація заходів Бухгалтерський облік Інформаційний супровід Фасилітація/модерація заходів Фасилітація внутрішньої оцінки

НУО "Сучасний Формат" працію із такими цільовими аудиторіями:

1. Організації громадянського суспільства (ОГС).

2. Бізнес.

3. Волонтери.

4. Донори.