Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Пакетні пропозиції

Школа для бухгалтерів «Фінансове врядування в благодійних організаціях. Шлях до прозорості»

Школа для бухгалтерів «Фінансове врядування в благодійних організаціях. Шлях до прозорості»

 

 

 

 

 

 

Мета Школи:
допомогти особам, які відповідають за фінансовий менеджмент в благодійних організаціях, створити ефективну, прозору та надійну систему управління фінансами.

 

Завдання

• вдосконалити практичні навички застосування механізмів фінансового менеджменту в діяльності благодійних організаціях;
• систематизувати теоретичні знання у сфері податкового та бухгалтерського законодавства;
• ознайомитися з правилами ведення протокольної документації та відображення результатів рішень керівних органів в системі управління фінансами;
• бути готовими до перевірок аудиторів та контролюючих органів, мати власну систему внутрішнього контролю;
• навчитися робити якісні заявки та бюджети;
• виробити навички роботи з програмним забезпеченням 1С

 

Додаткова інформація

Тренінг буде корисний для бухгалтерів, фінансових менеджерів та інших осіб, які здійснюють управління фінансами та відповідають за документообіг в благодійних організаціях.

Вартість курсу навчань - 5 000 грн., з урахуванням проживання, харчування, проїзду та роздаткових матеріалів.

Програма навчання для завантаження за посиланням.

Школа буде відбуватися з 30 червня по 2 липня 2015 року в місті Вінниця.

Школа має модульну систему навчання. Всього буде шість модулів.
 
Під час тренінгу використовуються різні методи роботи, а саме – презентації, робота в малих групах та індивідуальна робота, активні дискусії, які дають можливість учасникам отримати/вдосконалити необхідні знання та навички.
 
Програмне забезпечення: платформа 1С:Підприємство 8.2 з відповідними конфігураціями.

 

Постачальники послуг (тренери)

Автор та тренер

Юлія Кірсанова (м. Київ). Тренер, бухгалтер, аудитор, фінансист, автор дистанційних курсів фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях. Досвід роботи у сфері організаційного розвитку громадського сектору – 15 років. Освіта - вища. Експерт різноманітних проектів USAID, UNDP, Фонд ім. Стефана Баторія, DESPRO, Фонд ім. Фредерика Еберта.

 
Експерти та Ко-тренери
Тетяна Іваніна (м. Полтава). Загальний досвід у громадському сектору – 15 років. Тренер, експерт у сфері бюджетування. Т’ютор та фасілітатор дистанційного курсу навчання на платформі «Інновації в сфері місцевого самоврядування» . Голова правління благодійного фонду «Ініціатива».
 
Тетяна Борісенко (м. Київ). Загальний досвід роботи у сфері права - близько 12 років. Освіта – вища: магістр права. Практикуючий адвокат. З 2009 по 2015 роки - позаштатний консультант Благодійної організації "Фонд братів Кличків".
 
Анастасія Зоря (м. Київ). Практикуючий бухгалтер, фінансист. Досвід роботи бухгалтером в благодійних організаціях в програмі 1С - 10 років. 2006-2014 МБФ «Міжнародний Альянс по ВІЧ/СНІД в Україні», з 2014р- по сьогодні - головний бухгалтер МБФ «Ініціатива заради майбутнього»
 
Станіслав Данілов (м. Вінниця). Загальний досвід роботи у громадському секторі близько 8 років. Є керівником відділу управління проектів БФ «Подільська громада». Проводить консультації та тренінги для громадських організацій та органів місцевого самоврядування з написання та реалізації проектів. Фонд має успішний досвід реалізації та написання проектів за підтримки МБФ «Відродження», Фонд Східна Європа, МЗС Республіки Польщі, Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та ін.

 

Як подати заявку?

За консультаціями з приводу участі у школі, звертатись за тел. 098 50 80 513 Станіслав Данілов.

Для участі у Школі потрібно заповнити он-лайн анкету до 28 травня 2015 року.

***Зареєстровані благодійні організації мають можливість скористатись фінансовою підтримкою від ІСАР Єднання.

Для того, щоб отримати фінансову підтримку на участь в Школі «Фінансове врядування в благодійних організаціях: шлях до прозорості» завдяки можливостям, які пропонує ІСАР «Єднання»: «Грант на участь у навчальних заходах» потрібно подати аплікаційну заявку до 01.06.2015 за посиланням:
http://www.gromada.vn.ua/ua/news/467

Результати відбору учасникам будуть повідомлені: 15.06.2015.