Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Пакетні пропозиції

Тренінг "Перша психологічна допомога дітям під час воєнних конфліктів"

 

 

Даний тренінг є відповіддю на потреби фахівців регіонів, які працюють із внутрішніми переселенцями зі сходу України,  в тому числі з дітьми, які потребують психологічної допомоги, у зв’язку із збройними протистояннями.

Учасниками тренінгу стануть психологи регіональних відділень ВБО «Всеукраїнської мережі ЛЖВ», загальною кількістю – 25 осіб.

 

Мета: розвиток спроможності психологів Мережі ЛЖВ надавати кваліфіковану першу психологічну допомогу дітям під час ситуацій воєнних конфліктів. 

 

 

Завдання

 

Основні тематики тренінгу:

 

  1. Діагностика психо-емоційного стану дитини та ознаки посттравматичного розладу у дітей та дорослих.
  2. Методи надання першої психологічної допомоги дітям та дорослим під час та після воєнних конфліктів.
  3. Психолого-педагогічна допомога дітям, які переміщені з зони воєнних конфліктів.
  4. Стрес-менеджмент для персоналу, що надає допомогу дітям та дорослим з числа вимушених переселенців з анексованих територій та із зон воєнних конфліктів.

Тренінг розрахований на психологів, або соціальних працівників чи педагогів із базовою психологічною освітою (підготовкою). 

Тренінг триватиме з 27 по 29 січня 2015 р.

Постачальники послуг (тренери)

Олена Соловйова

Як подати заявку?

Для участі в тренінгу необхідно заповнити Заявку. Бланк Заявки можна отримати на запит, надіславши електронний лист на адресу o.vynogradova@network.org.ua

Заповнені заявка від учасників необхідно надіслати Виноградовій Олександрі на електронну адресу o.vynogradova@network.org.ua до 17.00  14.01.2015.