Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Форум. Еволюція

facebook

Форум розвитку громадянського суспільства – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій. Вперше "Форум з організаційного розвитку" відбувся у 2012 році, а вже минулоріч учасниками Форуму стали понад 1000 представників ОГС України та 14 інших країн світу. 

Адміністратором Форуму є ІСАР «Єднання», який щороку запрошує до партнерства у проведенні події велику кількість донорів та партнерів: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Уряд Швеції (Sida), Програму розвитку ООН в Україні, Представництво ЄС в Україні, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших.

Учасники Форуму – це представники українських благодійних та громадських організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.

Формат Форуму – багато локацій, де відбувається багато подій. Це як традиційні майстер-класи, «круглі столи» й дебати, так і унікальні «Печа.Куча», «Українське кафе», «Жива бібліотека», «КІНОгалявина», «Лабораторія практичних робіт». Традиційно у ході Форуму відбуваються виставка-ярмарок провайдерів навчальних прослуг.

V Форум організаційного розвитку громадянського суспільства (29-30 листопада 2016 року)

IV Форум розвитку громадянського суспільства (19-20 листопада 2015 року)

Регіональний Форум розвитку громадянського суспільства в м. Вінниця (25 липня 2015 року)

Регіональний Форум розвитку громадянського суспільства в м. Одеса (24 квітня 2015 року)

Регіональний Форум розвитку громадянського суспільства в м.Чернівці (18 березня 2015 року)

ІІІ Форум з організаційного розвитку (3-4 грудня 2014 року)

ІІ Форум з організаційного розвитку(27-28 листопада 2013 року)

I Форум з організаційного розвитку (19-20 листопада 2012 року)