Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Financial Survival Camp

Це не просто "табір для фінансового виживання", це цілих 10 точних інструкцій - як знайти ресурс для реалізації своєї ініціативи. 10 майстрів, 10 рецептів успіху. Відвідайте "Financial Survival Camp" у Холі Чемпіонів о 15:30 - і ви переконаєтеся, що на добру справу гроші завжди є!

1.

kirsanova cr

Юлія Кірсанова - експерт з питань оподаткування діяльності ОГС. Практикуючий сертифікований бізнес-тренер, фінансовий аналітик, бухгалтер, аудитор.

Автор багатьох статей та методичних видань для ОГС, дистанційних курсів навчання, публікацій, інтерактивних посібників.

Податкова кастомізація соціального підприємництва в Україні

Міні-треніг розрахований на представників ОГС, бізнесу та приватних підприємців, які мають намір або вже реалізують проекти соціального підприємництва.

Учасники отримають практичні поради щодо визначення організаційно-правової та податкової форми обраного виду соціального підприємництва. Інтерактивний формат та обмін досвідом допоможе визначити податкові та фінансові ризики здійснення соціального підприємництва власне ОГС.

2. kashevsky Василь Кашевський - Президент громадської організації «Волинський ресурсний центр», експерт зі стратегічного планування проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Досвід розробки 10 стратегій регіонального розвитку та 35 стратегій міст та районів, громадських організацій України та Білорусі. Автор 7 тренінгових курсів та 9 посібників з питань стратегічного планування, бізнес-планування, парламентських процедур, організаційного та регіонального розвитку.

Нові можливості для ОГС завдяки реформі Державного фонду регіонального розвитку

ОГС в Україні отримали нові можливості фінансування проектів місцевого та регіонального розвитку завдяки реформуванню державної політики регіонального розвитку. Під час міні-семінару будуть висвітлені механізм та особливості реалізації партнерських проектів, які можуть фінансуватися Державним фондом регіонального розвитку.

3. borovets

Лілія Боровець - співзасновниця краудфандингу для освітніх проектів GoFundEd та Центру інноваційної освіти "Про.Світ". Цікавиться соціальними інноваціями та підприємництвом, освітніми продуктами та технологіями. Входить в Global Shapers спільноту (ініціативу Всесвітнього Економічного Форуму), має досвід управління неприбутковою громадською організацією. Магістр з Інновацій та підприємництва Львівської бізнес-школи УКУ.

Як залучати до співінвестування доброчинців або освіта – справа кожного

Під час міні-тренінгу розглянемо стратегії залучення фінансування в освітні організації та проекти на прикладі GoFundEd - краудфандингової платформи для освітніх проектів та Центру інноваційної освіти "Про.Світ".

Подискутуємо про те, які стратегії є виграшними, а також обговоримо основні інгридієнти успіху залучення соціальних інвестицій.

4. gryshyn Олег Гришин - тренер з 2003 року, сертифікований тренер Європейської Фандрайзингової Асоціації (EFA) з 2007 року. Магістр проектного менеджменту, менеджер з фандрайзингу. Член правління "Інституту Професійного Фандрайзингу", яка займається розвитком інституційної спроможності та сталості ОГС в Україні. Голова правління "Фундації Локальних Ініціатив Донеччини", яка зосереджує свої зусилля на розвитку територіальних громад та громадських оргнаізацій на Донеччині та в інших регіонах країни.

Фандрейзингові інструменти роботи з громадою

Учасники ознайомляться з прикладами використання інструментів активізації громади. Детально розглянемо, як мобілізувати ресурси для вирішення проблем громади і як залучити мешканців мешканців до участі в суспільно-корисних заходах.

5. 11 Юрій Лопатинський, засновник соціального підприємства «Горіховий дім», випускник університету Людвіга Максиміліана (Мюнхен, Німеччина) та KEMBA Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS, Львів). Прибуток, отриманий внаслідок продажу солодощів, випечених у «Горіховому домі», скеровується на фінансування потреб жіночого Центру та іншу діяльність благодійної організації "Фонд Горіховий Дім", який надає соціальні послуги.

Соціальне підприємство “Горіховий дім”:

як добре печиво почало творити добрі справи?


Поговоримо про те, як заснувати і розвивати соціальний бізнес на прикладі соціального підприємства “Горіховий дім”, яку бізнес-модель обрати, та як і чому соціальне підприємництво змінює світ на краще!
6. babiy Олександр Бабій - директор Агенції місцевого економічного розвитку м.Бурштина, засновник Клубу Сталого Бізнесу, експерт з фандрейзингу та впровадження донорських проектів.

Автор успішних проектних заявок, тренінгів, навчальних курсів. Має десятирічний досвід впровадження донорських проектів. Як тренер, експерт та координатор навчальних програм співпрацював з Центром міжнародного приватного підприємництва, Програмою Розвитку ООН в Україні, Міжнародною Фінансовою Корпорацією, Європейським Банком з Реконструкції та Розвитку та іншими.

Як уникнути 100 помилок і сподобатися донору?

Як молодій організації отримати грант від серйозної міжнародної структури? Як зрозуміти очікування донорів при подачі заявок та звітності? Як не потрапити у "чорний список" ненадійних грантерів? Як побудувати сталу роботу Вашої організації та бути успішним довгий час?

Ці та інші секрети та поради у нашому короткому тренінгу!

7. nikolska Ольга Нікольська - працює у громадському секторі з 2002 року. Має досвід роботи в міжнародних грантодавчих організаціях національного та місцевого рівнів. З 2008 року працює тренеркою та фасилітаторкою «Інституту професійного фандрайзингу». Спеціалізація – фандрайзинг, оцінка організаціїної спроможності, стратегічне планування, коммунікації.

Фандрайзинг для «Робін Гудів» - світові тренди у залученні коштів на суспільно-важливі справи

Не стримуй свою уяву!

8. gutsal Ірина Гуцал - виконавча директорка Української Біржі Благодійності, першої в Україні незалежної загальнонаціональної соціальної інфраструктури онлайн-благодійності.

Залучити кошти на благодійність - легко і просто!

Українська Біржа Благодійності збирає гроші на проекти, кожен з яких – це історія конкретних людей, яким потрібна допомога. Такі проекти подаються Операторами Допомоги – громадськими та благодійними організаціями, які працюють підзвітно, прозоро та публічно. Як стати таким Оператором, щоб через УББ ефективно залучати кошти на допомогу тим, хто цього потребує – дізнаємось у ході презентації.

9. nosak1

Анна Носак - грантова менеджерка ІСАР Єднання та координаторка національної мережі Молодіжних банків ініціатив.

90% свого робочого часу Анна працює з грантовими заявками, які надходять на розгляд Відбіркового комітету та супроводжує грантерів на всьому шляху від підготовки заявки, отримання гранту і аж до подання повного пакету звітності. Тож, мабуть, саме Анна, як ніхто інший, знає про всі ляпсуси, що призводять до відмови у наданні гранту.

Грант для навчання і розвитку - інвестиції у життєздатність організації!

Презентація Платформи розвитку громадянського суспільства "Маркетплейс" та можливостей отримати грант на навчання та розвиток у її межах.

10. danilova

Олена Данілова – виконавча директорка БФ «Подільська громада».

Основні напрямки діяльності: формування співпраці між бізнесом, владою та ІГС, підтримка та розвиток міських ініціатив.

Безымянный

Мар'яна Трачук - фінансова директорка БФ "Подільська громада", координаторка напрямку діяльності по співпраці з бізнесом та адміністрування корпоративних фондів.

Місцевий бізнес та ОГС – партнери в розвитку громади

Корпоративні фонди, аукціон проектів, інформаційні кампанії, корпоративне волонтерство, публічні заходи – і це далеко не всі інструменти співпраці бізнесу з громадськими та благодійними організаціями, про які ви дізнаєтеся в ході цього міні-тренінгу.

Як перетворити ситуативну співпрацю – на постійну, як задовільнити інтереси бізнесу, як створити платформу для розвитку – приходьте, поговоримо!