Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Форум розвитку громадянського суспільства 2019

999

Мета Форуму – посилення спроможностей громадянського суспільства розбудовувати сталі практики самозарадності сектору.

"Точка неповернення" у теорії самоорганізації означає момент невизначеності в системі: далі – або хаос, або новий, якісно вищий рівень впорядкованості. У авіації "точка неповернення" є моментом польоту, коли ще можливе повернення. Після нього залишається тільки дорога вперед.

Українське громадянське суспільство, принаймні, у деяких вимірах, наразі перебуває в своїй "точці неповернення". Тож Форум – найкраще місце порефлексувати, чи готові ми перейти на якісно інший рівень сталості наших ініціатив? Чи готові відважно зустріти загрози дезорганізації, залежності, упослідженості? Чи ми свідомі того, що дорога, яка лежить попереду, вимагає повноти спроможності дати самим собі раду?

Ми пропонуємо розглянути самозарадність сектору як ціль та як виклик №1. Давайте разом складемо наш спільний план дій:

  • подумаємо, чи наша роль та місія відповідає суспільним очікуванням? І чи, дійсно, потрібні людям "посередники"?
  • звіримося з глобальним порядком денним: чому весь світ тільки й говорить про Цілі сталого розвитку? І як нам навчитися ТАК масштабно мріяти?
  • поговоримо відверто про сталість наших організацій: чи виживуть вони без підтримки міжнародних інституцій? Чи готові українці підтримувати громадські й благодійні проекти "до глибини своєї кишені"?
  • порахуємо, скільки людей нам довіряє? Чи не є ця цифра відображенням низьких КРІ роботи всього сектору?
  • пригадаємо, що організаційний розвиток – це не тільки стратегії та політики, але й менеджмент партнерств для досягнення спільних цілей. Це залучення громадян, це соціальні інновації, це управління талантами. Це належне врядування та повна прозорість діяльності.

Нехай знову буде багато натхнення.

Багато навчання та нетворкінгу. Багато радості від зустрічі усіх-усіх колег і друзів.

НЕХАЙ ЗНОВУ БУДЕ ФОРУМ!