Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Успішні історії

За підтримки ПРООН та Уряду Японії Центри Підтримки Бізнесу відкрито у трьох районах Луганщини


Автор: HR Plus

24 грудня 2015 року, о 10:00, у м.Сєвєродонецьк, в офісі ПРООН відбулась презентація грантового проекту «Центри підтримки бізнесу – інститути розвитку Луганщини». Кремінська бізнес-асоціація (Луганська область) та Агенція місцевого економічного розвитку м.Бурштина (Івано-Франківська область) спільно реалізували унікальний проект міжрегіональної співпраці підприємців та структур підтримки бізнесу.

Мета проекту – сформувати мережу дієвих бізнес-центрів для місцевого населення та ВПО у Кремінському, Сватівському та Старобільському районах Луганської області, яка за допомогою просування затребуваних місцевим бізнесом послуг  та ефективних технологій підтримки сприятиме створенню нових робочих місць і започаткуванню діяльності нових підприємців.

23-24 грудня, новостворені бізнес-центри відкрились у Кремінній, Сватово та Старобільську. У відкриттях взяли участь місцеві підприємці, представники районних рад та адміністрацій, обласної військово-цивільної адміністрації, Луганської регіональної Торгово-промислової палати, журналісти.

Керівник проекту – Андрій Сімонов, та координатор навчально-інформаційного напряму Олександр Бабій представили інструменти, які вже доступні підприємцям: інтернет-платформа з навчальними матеріалами, доступом до інформації про гранти для бізнесу, можливістю отримати он-лайн консультацію від експертів. Також були представлені історії успіху учасників проекту, які вже отримали консультаційну допомогу та розвинули свій бізнес.

В ході презентації Регіональний координатор ПРООН у Луганській області Володимир Іщенко зазначив: «Дуже важливо, що отримавши старт у вигляді грантових коштів, Мережа бізнес-центрів вже має заплановану роботу на подальший період. Це відповідає філософії грантування ПРООН – проекти повинні стало працювати після завершення фінансування. Сподіваюсь у найближчий час отримувати гарні новини про вашу діяльність та буду радий брати участь у заходах мережі!»

Олександр Бабій, керівник навчально-інформаційного напряму проекту поділився своїми думками:

 

«Ми не планували гучних відкриттів, чи багато «глянцевої» поліграфії – це не на часі. Тим більше приємно, що підприємці та представники влади прийшли на презентації та поділились своїми думками. Філософія мережі Центрів Розвитку Бізнесу «Клуб Сталого Бізнесу» - практичні інструменти для підприємців «тут і зараз». Наш вебінар «Власна справа за 100 днів» вже переглянуло понад 300 учасників – і перегляди та відгуки зростають! Мені надзвичайно приємно, що вдалось створити формат, який зручний та корисний для підприємців Луганщини.»

Детальну інформацію про послуги мережі «Клуб Сталого Бізнесу» проект можна отримати на сайті - http://business.n-s.club.

Переглянути вебінар та отримати доступ до матеріалів навчального курсу можна за адресою: - http://business.n-s.club/msb/.

 

 

Прес-служба

Клубу Сталого Бізнесу

 

Довідково:

Ініціатива «Центри підтримки бізнесу – інститути розвитку Луганщини» реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» ) та Уряду Японії.

Проект «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.

При розміщенні інформації в соціальних мережах будемо вдячні за використання наступних хештегів: