Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Успішні історії

Інформація про організацію ГО "Атошник"


Автор: ГО "Атошник"

Громадська організація «Атошник» зареєстрована 24 квітня 2015 року у м. Житомирі і є добровільним громадським об’єднанням  учасників АТО  та членів їх сімей,  членів сімей загиблих, волонтерів, а також інших громадян України, які всебічно сприяють діяльності організації і беруть участь у реалізації її програм та заходів.

Наша мета: всебічна підтримка військовослужбовців та їх сімей, захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших інтересів, сприяння консолідації і координації зусиль учасників  АТО, осіб постраждалих під час проведення АТО, сімей загиблих, їх об'єднання у справі широкого та більш ефективного використання наявних економічних і правових засобів передбачених законодавством України, створення для них належних умов для повноцінної реабілітації, працевлаштування та повернення до нормального життя, надання оздоровчої, медичної, психологічної та моральної допомоги членам громадської організації, в першу чергу інвалідам АТО та сім’ям загиблих.

На теперішній момент більше 130 осіб є членами організації в м.Житомирі, більше 100 осіб – члени відокремлених осередків в містах та районах області (м. Коростень, м. Бердичів, м.Новоград-Волинськ, м. Коростишів). Для підвищення ефективності виконання заявлених завдань в організації створено:
відділення психологічної допомоги та реабілітації (Постійно проводяться зустрічі із військовослужбовцями 95 ОАЕМБР,демобілізованими та членами їх сімей);
відділення сприяння розвитку бізнесу, професійної реалізації та навчання (Проводяться інформаційні семінари та тренінги з актуальних питань самоменеджмента, працевлаштування, стратегічного планування, управління проектами, фандрейзингу);
відділення консультацій по земельним питанням (Прийнято та оброблено 137 заяв на отримання земельних ділянок для індивідуального садівництва);
відділення юридичних консультацій (Постійно надаються консультації щодо пільг учасникам бойових дій та членам їх сімей, отриманню матеріальної допомоги, реабілітації тощо. Надано консультацій більше ніж на 170 звернень).

Найсуттєвіші заходи та досягнення організації :

 • Встановлення 8 меморіальних пам’ятних дощок на школах де вчилися загиблі герої АТО, виготовлення 4 пам’ятників загиблим воїнам АТО (із залученням коштів зібраних нашими волонтерами).
 • Постійна допомога пораненим. Відвідування шпиталю. Фінансова адресна допомога на картки пораненим.
 • Волонтерська допомога воїнам та членам сімей. Ремонт техніки (95 ОАЕМБР), поїздки в зону АТО з необхідними речами.
 • Шефство над 8 школами м.Житомира. Постійно проводимо мотиваційні зустрічі з військово-патріотичної тематики із учнями, беремо участь у традиційних шкільних заходах (у співпраці із департаментом освіти Житомирської міської ради).
 • Створено сайт www.atoshnik.com (100-120 відвідувань в день), спеціальні сторінки  соціальних мережах https://www.facebook.com/groups/atoshnik/  (680 учасників).
 • Створення садового товариства ЖБК «Укроп», для спільного вирішення земельних, житлових питань (520 членів).
 • Створення гуртків спортивного дозвілля,  засновано ГО «Спортивно-патріотичний клуб «Хоробрі серця» імені Героїв АТО».
 • Налагоджена співпраця із іншими ветеранським, патріотичними організаціями Житомирщини. Проведення конференції по питанням соціального захисту учасників бойових дій, членів сімей.
 • Представники організації входять в комісії при обласній адміністрації, обласній раді, міському виконавчому комітеті, міській раді  – для більш ефективного вирішення завдань та проектів організації, контролю  надання матеріальної допомоги, виділення земельних ділянок, закупівлі квартир учасникам бойових дій, членам сімей загиблих.

А також організували:

 • концерт із подарунками, до Дня захисту дітей (250 дітей). Разом із благодійним фондом «Турбота та милосердя» та танцювальною студією «Сонечко».
 • презентацію документального фільму «Я не герой» (300 осіб). Разом із Житомирською ОТРК.
 • презентацію документального фільму «Рейд» (250 осіб). Разом із командуванням ВДВ Житомирської обл, 95 ОАЕМБР
 • презентацію музичного кліпу «Україна вставай» (150 чоловік). Разом з МГО «АРТ-Село»
 • концерт із подарунками, до Дня Збройних сил України (250 чоловік). Разом  із благодійним фондом «Турбота та милосердя» і дитячою танцювальною студією «Сонечко»