Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Успішні історії

Стояти стіною за підприємців


Автор: Вінницька обласна громадська організація Спілка підприємців Стіна
stina
Вінницька обласна організація «Cпілка підприємців «Стіна» – це об’єднання підприємців і консультантів для розвитку і захисту бізнесу. Основна мета її діяльності полягає в тому, щоб сприяти формуванню в Україні демократичного, ринкового і правового суспільства.
Членами спілки є більше ста підприємств, діяльність яких зосереджена у різних сферах – аграрні питання, ІТ, харчування, поліграфія, реклама тощо.
Починаючи з 2009 року, організація постійно підвищує свою організаційну спроможність.

Першим серйозним вчителем команди Спілки стала волонтерка Корпусу миру США Лаура Бестор. У своїй країні вона була другою особою у великій транснаціональній компанії (година її роботи як консультанта коштувала 5000 у.о.). Завдяки їй колектив навчився системно працювати й розвиватися. 

Одним із важливих кроків стала участь у програмі розвитку громадянського суспільства «Маркетплейс», що реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. У межах грантової програми Коаліція Малого та середнього бізнесу Вінниччини, активним членом якої є наша Cпілка, було розроблено адвокасі-план щодо збереження спрощеної системи оподаткування та успішно його впроваджено на регіональному рівні. Цей план став основою для адвокаційного плану всеукраїнської компанії, яка теж успішно реалізована.

Після реалізації всеукраїнської адвокасі-кампанії Спілка підприємців «Стіна» розробила свій тренінг «Підготовка бізнес-асоціації до проведення адвокасі», отримала грантову підтримку від ПРООН і ділилася досвідом з іншими бізнес-асоціаціями України.

Сьогодні організація працює над тим, аби у Вінницькій області було створено мережу омбудсменів, яка буде займатися проблемами підприємців. Із цією метою на початку червня між Вінницькою обласною адміністрацією, Вінницькою обласною радою та Регіональною радою підприємців при облдержадміністрації було підписано Меморандум, Особлива увага омбудсменів буде зосереджена на питаннях, які можливо вирішити ще в досудовому порядку завдяки втручанню громади.

«Ми постійно рекомендуємо звертатися до ІСАР «Єднання» за грантовою підтримкою, – зауважує голова правління Спілки підприємців «Стіна» Олександр Печалін. Члени організації переконані, що настане день, коли держава почне допомагати бізнесу розвиватися, встановлюючи справедливі податки й приймаючи розумні закони. А поки - закликають усіх прагнути до саморозвитку, відповідати за свої слова, дотримуватися етичних принципів, нести соціальну відповідальність перед суспільством і не давати хабарів!