Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Успішні історії

Стратегічне планування зі стратегічними партнерами


Автор: Громадська організація "Агенція міських ініціатив"

Два насичені дні. Два дні роздумів, чи правильний ми вибрали шлях, чи туди ми рухаємось, чи з тими цінностями і людьми. Два дні міркувань, куди ми хочемо прийти і чого прагнемо досягти. Це все про два дні стратегічного планування Агенція міських ініціатив / АМІ

В чому ми точно впевнені, так це в тому, що таких супер-результатів від роботи самостійно б ми ніколи не досягли. Все, що ми маємо на виході - це все завдяки роботі чудового тренера, який погодився нам допомогти - Yuriy Trofimenko. І за що ми дуже вдячні йому :)

Насправді ми ще ніколи не будували серйозні плани організації в настільки цікавій та незвичній формі. Виявляється, стратегічне планування може бути захоплюючим і не таким складним процесом.

А також завдяки включеності всіх учасників стратегічного планування і максимальної долученості партнерів та друзів організації нам все вдалося і точно все вийде в майбутньому!

Наразі працюємо над створенням якісного документа стратегічного планування для Громадської організації "Агенція міської організації". 5