Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Успішні історії

Табір з проектного менеджменту дав життя кільком новим проектам


Автор: Асоціація паліативної та хоспісної допомоги

В результаті табору з фандрейзингу та проектного менеджменту ми фіналізували проект «Інтерактивна інклюзивна туристична мапа Приазовського регіону», який отримав фінансування від ПРООН  у 2019 р.

Ідея проведення аудиту доступності 25 волонтерами-людьми з інвалідністю 55 публічних громадських об’єктів у 11 населених пунктах, які користуються найбільшою увагою туристів та доступні для мало-мобільних груп населення у Приазовському регіоні, виникла у Альбіни Демідової та Інни Тулінової ще 2018 р.

Свій проект вони привезли на табір з проектного менеджменту та фандрейзингу, який проходив 20-22 вересня 2019 р. у Приморську Запорізької області. Цей захід зібрав понад 20 громадських лідерів з Запорізької і Харківської областей.

Під час табору активісти мали змогу обговорити цей та інші проекти.

Колективна робота та активний відпочинок сприяла виникненню нових ідей, які увійшли в проект. Під час тренінгових сесій і зустрічей, які відбувалися з ранку до пізнього вечора, була актуалізована така суспільна проблема: на даний час не існує інтерактивної інклюзивної туристичної мапи Приазовського регіону з позначенням доступності. Це істотно впливає на розширення інклюзивного простору, звужує місця активного відпочинку та спілкування серед цієї категорії населення. А також підвищує рівень відчуття непотрібності суспільству, що призводить до байдужості, відсутності бажання щось змінювати у своєму житті та подальшої соціалізації.

У листопаді цей проект був поданий на конкурс грантів ПРООН для зміцнення громадської безпеки, соціальної згуртованості та партнерства з поліцією в п’яти областях України. Рішенням конкурсної комісії він дістав підтримку. Альбіна, Інна та їхня команда розпочали реалізацію проекту в 2020 р.

Деталі: bit.ly/паліатив

история успеха