Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Успішні історії

Трансформація громадської організації у соціальний бізнес


Автор: ТОВ "Сінерджі Девелопмент Консалтинг"

Громадська організація: "Ресурсний центр для дітей та підлітків "Чародім".

Проєкт: грант від ІСАР «Єднання».

Мета проєкту: розробити план розвитку організації, виробити фандрейзінгову стратегію.

Тривалість: 4 робочі дні, три місяці менторської підтримки.

Робота з громадською організацією “Чародім” починалася у рамках міні-гранту й планувалася обмеженою у часі, проте “Synergy Development Consulting” й досі співпрацює з цією громадською організацією над спільними проектами. Ми вирішили взяти інтерв’ю у її засновниці Тетяни Саніної й публікуємо його у вигляді розповіді, у якій Тетяна поділилася своїм досвідом, поразками й перемогами.

Початок роботи і критерії вибору ментора   

“Чародім” створювався як громадська організація. За три роки існування вона розвинулася до ресурсного центру, який співпрацює з різними експертами, проводить навчання для дітей і батьків. Ми існували на благодійні кошти й гранти. Рік тому виграли міні-грант від Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». Переможці могли обрати собі тренерів. Із переліку спеціалістів ми зупинилися на компанії “Synergy Development Consulting” за трьома критеріями. По-перше, для мене були важливі досвід тренерів і схожі на наші цінності. По-друге, мені було легше співпрацювати з жінкою, тому що мені здавалося, що вона краще зрозуміє специфіку організації. По-третє, ключовим фактором була менторська підтримка після закінчення основної роботи.

Етапи роботи й виклики

Спочатку була стратегічна сесія, на якій ми розробили стратегію й бачення майбутнього організації. Другий тренінг був покликаний на розробку фандрейзінгової стратегії. Наші тренери показали нам, що у нашому випадку краще працюватиме соціальне підприємство.

Ми не вели системну комерційну діяльність до цього, але зрозуміли, що можемо її вести. Ми вивчили свою цільову аудиторію й побачили, що зможемо заробляти кошти, за рахунок яких будемо створювати додаткові соціальні проекти й розширювати свій соціальний ефект. Для мене це стало відкриттям.

Разом ми розробили бізнес-план з таймінгом, у якому прорахували всі можливі варіанти надходження коштів – реалістичні, песимістичні, оптимістичні. Після цього ми побачили стратегію розвитку на п’ять і більше років, чіткіше сформували свою місію.  

Далі було менторство. Світлана Олєйнікова, з одного боку, надавала потужну підтримку як жінка жінці, і я могла орієнтуватися на неї, як на успішний приклад. З іншого боку, контролювала етапи спільної роботи, вимагала результатів.

Розширення меж та переоцінка цінностей

Для мене бізнес завжди був незрозумілим і трішки страшним. Було чітке переконання, що заробляти на дітях неправильно, і що ми, як громадська організація, маємо нести певну місію, а не думати про гроші.  

Проте Світлані Олєйнікової вдалося пробитися крізь мою нелюбов до бізнесу і пояснити, що бізнес не завжди тільки про гроші, що у нього може бути місія. До цього я нічого не знала про соціальний бізнес. Форма існування “Чародому” як громадської організації відбулася скоріше через незнання того, що бізнес може бути соціально відповідальним і соціально направленим.

Після складання бізнес-плану відбувалася певна трансформація свідомості у сфері сприйняття організації. Раніше мені було соромно пропонувати послуги за гроші, хоча люди були готові заплатити, оскільки отримували користь. Тепер ми будуємо діяльність таким чином, щоб надавати платні послуги тим, хто може за них платити, і надаємо безкоштовні послуги незахищеним верствам населення.   

Позитивні зрушення й плани на майбутнє

Я не можу сказати, що нам вдалося втілити рекомендації на сто відсотків, але у мене змінилося бачення сфери діяльності й аудиторії. У нас поліпшився фінансовий стан. Ми поступово нарощуємо силу і маємо багато цікавих планів. Хочемо маштабуватися. Більше того, ми продовжуємо співробітництво з “Synergy Development Consulting”. У 2017 році ми провели спільний бізнес-кемп для підлітків “Do Good”. У цьому році хочемо розширити географію цього заходу.   

3 цінності, які я отримала від проекту

  • Впевненість у тому, що я роблю.
  • Інформацію й поради, як зробити мою діяльність більш ефективною.
  • Підтримку й допомогу.