Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на створення відео-фільму про І Форум з організаційного розвитку

Термін подачі тендерних пропозицій

Середа, 15 травня 2013

Адреса

03150, м.Київ, а/с 447

Максимальна сума тендеру (грн)

10

Види послуг

Опис

Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» оголошує конкурс на створення відео-фільму про І Форум з організаційного розвитку, який відбувся 19-20 листопада 2012 року в м. Києві.

Форум з організаційного розвитку став непересічним явищем у житті третього сектору України. Захід зібрав рекордну кількість учасників та став наймасштабнішим майданчиком для обговорення проблем організаційного розвитку та дискусій навколо порядку денного у цій сфері. Сьогодні, через півроку після проведення Форуму є нагальна потреба в узагальненні його результатів та переоцінці винесених уроків. Довготривалі наслідки Форуму (особливо у сфері зміцнення організаційної спроможності НУО-учасників Форуму) потребують унаочнення та широкої популяризації. З цією метою необхідно опрацювати всю наявну інформацію про Форум та створити відео-фільм для її розповсюдження.

Створення фільму включає в себе такі види робіт:

  1. Створення концепції фільму, розробка творчого плану та хронометражного сценарію;
  2. Обробка наявного відео- та фотоматеріалу;
  3. Відео-зйомка нових сюжетів за потребою згідно розробленого сценарію;
  4. Монтаж та графічна обробка фільму.

У результаті ІСАР «Єднання» планує отримати завершений відеофільм, який буде універсальним інструментом популяризації ідеї організаційного розвитку, популяризації механізму Маркетплейс та популяризації наступних Форумів з організаційного розвитку.

Зацікавлених просимо надсилати пропозиції та орієнтовну вартість робіт до 15 травня 2013 року електронною поштою ednannia@isar.net.ua

Тематики

Для кого надаватиметься послуга?

Контактна особа

Володимир Шейгус

Кількість учасників

5