Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Черкаське обласне відділення Всеукраїнської благодійної оpганізації «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 21 червня 2013

Адреса

місто Черкаси

Максимальна сума тендеру (грн)

0

Види послуг

Опис

Черкаське обласне відділення Всеукраїнської благодійної оpганізації «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» оголошує тендер на закупівлю послуг з проведення оцінки організаційного розвитку (ОСА) та стратегічного планування діяльності організації.

Проведення оцінки організаційного розвитку надасть можливість проаналізувати зміни та досягнення організації за останні три роки та спланувати наступні кроки з організаційного розвитку. Процес стратегічного планування надасть можливість відкоригувати місію, бачення та завдання організації та розробити стратегічний план організації на 2014-2016 роки, надасть можливість усвідомити нашу унікальність та запровадити чіткий моніторинг та оцінку результатів для покращення якості послуг у сфері ВІЛ/СНІД.

Проведення оцінки організаційного розвитку (ОСА) та стратегічного планування діяльності організації відбуватиметься в межах гранту (ваучера) з організаційного розвитку, наданим ІСАР «Єднання».

Вимоги до виконавців

Кінцевий термін подання документів для постачальника послуг (резюме, опис попереднього досвіду діяльності) 21 червня 2013 року до 14:00 на електронну адресу:

byrbichok@rambler.ru або elenas@ukr.net

Тематики

Для кого надаватиметься послуга?

Контактна особа

Довідки за телефоном: 063-569-22-82 Олена Фрідріх або 097-742-07-75 Ірина Бірко; або електронною поштою: byrbichok@rambler.ru або elenas@ukr.net

Кількість учасників

15-20 осіб

Додаткові матеріали

Download 60580eecccc41dc6c70e2d5aa45a7f.docx