Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Оголошення про тендер на закупівлю послуг з проведення оцінки організаційного розвитку (ОСА) та стратегічного планування діяльності організації

Термін подачі тендерних пропозицій

Понеділок, 15 липня 2013

Адреса

місто Черкаси

Максимальна сума тендеру (грн)

0

Види послуг

Опис

Наша організація планує провести організаційну оцінку методом ОСА та на третьому етапі оцінки розробити стратегічний план організації на 2014-2016 роки.

Проведення оцінки організаційного розвитку надасть можливість проаналізувати зміни та досягнення організації за останні три роки та спланувати наступні кроки з організаційного розвитку. Процес стратегічного планування надасть можливість відкоригувати місію, бачення та завдання організації та розробити стратегічний план організації на 2014-2016 роки, надасть можливість усвідомити нашу унікальність та запровадити чіткий моніторинг та оцінку результатів для покращення якості послуг у сфері ВІЛ/СНІД.

Проведення оцінки організаційного розвитку (ОСА) та стратегічного планування діяльності організації відбуватиметься в межах гранту (ваучера) з організаційного розвитку, наданим ІСАР «Єднання».

Вимоги до виконавців

Для участі у тендері запрошуються тренери, які пройшли спеціальну підготовку за умовами програми RESPOND.

Кінцевий термін подання документів для постачальника послуг (резюме, опис попереднього досвіду діяльності, план проведення оцінки організаційного розвитку методикою ОСА та план стратегічного планування) 15 липня 2013 року до 14:00 на електронну адресу: elenas@ukr.net, із копією на birko_iryna@ukr.net.

Заявки

Тематики

Для кого надаватиметься послуга?

Контактна особа

Довідки за телефоном: 067-799-56-76 Олена Стрижак або 097-742-07-75 Ірина Бірко; або електронною поштою: elenas@ukr.net або birko_iryna@ukr.net.

Кількість учасників

15-20 осіб

Додаткові матеріали

Download 3a6b49348a9e9317b7fb2f0c28e01d.docx