Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Тендер на проведення 3-х тренінгів для п’яти Центрів розвитку громад Криму

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 19 липня 2013

Адреса

АР Крым

Максимальна сума тендеру (грн)

1

Опис

Джанкойське відділення КРА "Екологія і Світ" в рамках програми підтримки організаційної спроможності, яка впроваджується у межах проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER) оголошує тендер на проведення 3-х тренінгів для п’яти Центрів розвитку громад Криму (ЦРГ).

1. Тренінг з фандрейзінгу та фінансової стійкості (2 дні).
Очікується, що в результаті навчальної програми тренінгу представники п’яти Центрів розвитку громад поліпшать знання та набудуть навичок залучення ресурсів для своєї діяльності,цілісного і постійного організаційного розвитку та виконання суспільно-важливих завдань. За час проведення тренінгу для п’яти ЦРГ має бути розроблена фандрейзингова стратегія.

Термін надання послуги: липень 2013 року.

2. Тренінг з бухгалтерського обліку та юридичних питань (1 день).
Очікується, що в рамках тренінгу представники п’яти Центрів розвитку громад Криму отримають знання з питань бухгалтерського обліку та юридичних питань діяльності НГО, які пов’язані зі змінами у законодавстві, що мають відношення до громадських організацій.

Термін надання послуги: серпень 2013 року.

3. Тренінг з розробки організаційної структури ЦРГ (2 дні).
Очікується, що в результаті навчальної програми учасники тренінгу отримають знання і навички з розробки організаційної структури ЦРГ .

Термін надання послуги: вересень 2013 року.

Вимоги до виконавців

Заявки на участь у тендері подаються у довільній формі, до якої обов’язково додаються наступні документи:
1. Резюме учасника тендеру, в якому обов’язково надати інформацію про досвід роботи за вище зазначеними тематиками та контактну інформацію (адреса, телефон, електронна пошта) .
2. Копія свідоцтва державної реєстрації фізичної особи-підприємця, і копія свідоцтва платника єдиного податку з обов’язковим найменуванням виду діяльності.
3. Цінова пропозиція надання послу

Тематики

Для кого надаватиметься послуга?

Контактна особа

Людмила Тувишева

Кількість учасників

10