Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Аудит фінансової звітності проекту «Торговельна політика і практика в Україні»

Термін подачі тендерних пропозицій

Четвер, 15 січня 2015

Види послуг

Зовнішнє оцінювання

Опис

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» оголошує конкурс пропозицій на виконання аудиту фінансової звітності проекту «Торговельна політика і практика в Україні», як це передбачено Угодою між ГО «Інститут економічних досліджень і політичних консультацій» та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва (Sida). Аудит повинен здійснюватися відповідно до міжнародних стандартів аудиту, встановлених Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC). Аудит повинен здійснювати зовнішній, незалежний і кваліфікований аудитор (дипломований бухгалтер). 

Передбачається, що угода на надання аудиторських послуг буде підписана з переможцем конкурсу не пізніше 30 січня 2015 року

Очікується, що результати аудиту будуть представлені Інституту економічних досліджень та політичних консультацій не пізніше 17 березня 2015 року

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає вимогам, які містяться у тендерному оголошенні, і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії належного виконання.

Запитання щодо умов тендеру можна задавати у електронному вигляді до 26 грудня 2014року. Відповіді на запитання будуть розміщені на сайті Інституту. 

Усі питання та роз’яснення, а також документи на тендер надсилаються на електронну адресуtender@ier.kiev.ua до уваги Надії Затірки, менеджера з закупівель Інституту. 

Будь-ласка, зазначте в темі електронного листа: «ЗНП № 17/15/12/2014 Аудит фінансової звітності проекту «Торговельна політика і практика в Україні». 

Запрошуємо взяти участь у тендері на надання аудиторських послуг. Кінцевий термін подачі документів 18:00 закиївським часом 15 січня 2014 року.

Детальніше 

З повагою,

Ігор Бураковський

Голова Правління

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»

Тематики

Оцінка проекту

Для кого надаватиметься послуга?

Все населення

Контактна особа

Надія Затірка

Кількість учасників

необмежена