Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

Аудит ГО "Подільська правова ліга"

Термін подачі тендерних пропозицій

Понеділок, 16 грудня 2019

Адреса

м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 74

Максимальна сума тендеру (грн)

15000,00

Види послуг

Зовнішнє оцінювання

Опис

Громадська організація «Подільська правова ліга»  має намір замовити послуги аудиту Організації у аудиторської компанії за 2018-2019 рр..

Організація має відповідальність перед Програмою розвитку Організацій Об’єднаних Націй,  та іншими донорами, щодо належного фінансового управління коштами.

 Аудитор повинен бути повністю неупередженим та незалежним від усіх аспектів управління або фінансових інтересів в Організації. Фінансовий аудит має здійснюватися незалежним аудитором, який має необхідну професійну компетентність і досвід, згідно із загальноприйнятими міжнародними стандартами аудиту.

Від Аудитора вимагається здійснити планування, виконання та звітування про результати фінансового аудиту, який проводиться з метою формування незалежної професійної думки з питань:

відповідності даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності відповідно вимогам національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, міжнародних стандартів фінансової звітності та чинного законодавства;

 

підтвердження цільового використання коштів Установою.

 

Вимоги до виконавців

Для участі в тендері, аудиторська компанія подає тендерну пропозицію. Тендерна пропозиція повинна містити такі документи:

- Підписаний лист зацікавленості із зазначенням назви компанії, адреси, контактної інформації (телефон, електронна пошта, адреса веб-сайту) повна назва контактної особи. Лист повинен містити гарантію незалежності, план аудиту з комерційною пропозицією в гривнях;

- Копія витягу з Державного реєстру юридичних осіб;

- Копія дійсного свідотства про зарахування до реєстру аудиторських фірм, видана Аудиторською палатою України;

- Надати інформацію та документи, що підтверджують досвід роботи аудиторської компанії в проведенні аудиту неприбуткових організацій;

- Копія останнього сертифіката, виданого Аудиторською палатою України на основі зовнішньої оцінки системи контролю якості.

За результатами проведеного аудиту Аудитор зобов’язується надати: Звіт про проведення фінансового аудиту (Аудиторський висновок) з висвітленням питань, порушених з рекомендаціями щодо виправлення виявлених недоліків.

Тематики

Інформаційний аудит

Для кого надаватиметься послуга?

НГО

Контактна особа

Ірина Туркевич; тел. +38(0382)72-01-95 Документи мають бути надіслані на адресу електронної пошти ГО «Подільська правова ліга» podil.liga@gmail.com . В темі листа має бути позначено: Аудит_2019 та вказана коротка назва організації, яка подається.