Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

DIXI Group шукає постачальника на проведення семінарів щодо угод про розподіл продукції

Термін подачі тендерних пропозицій

Середа, 18 березня 2020

Адреса

вул. Інститутська 18А, оф.3

Опис

Оголошення про конкурс заявок на проведення семінарів щодо угод про розподіл продукції

Дата випуску оголошення:                    4 березня 2020 року

Останній день подання заявок:            18 березня 2020 року (до 19:00 за київським часом)

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс заявок для обрання постачальників послуг з проведення семінарів для членів Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції (МВК) для посилення спроможності, необхідної для належного захисту інтересів України. Послуги будуть надаватися в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору».

Обсяг очікуваних послуг:

●       2 семінари (тривалістю 1 день кожен), які проводитимуться у Києві для членів Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції (МВК);

●       перший семінар на тему «Проведення переговорів з інвесторами щодо угод про розподіл продукції (УРП)» заплановано на березень-квітень 2020 року;

●       другий семінар на тему «Визначення ролей та обов’язків керівного комітету з питань виконання УРП» заплановано на квітень-травень 2020 року.

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА КОНТЕКСТ 

У 2019 році Уряд України (надалі – Уряд) оголосив про намір провести конкурси для низки вуглеводневих ділянок (у т.ч на шельфі). Після вибору переможців для перших 9 ділянок, Уряд також оголосив про проведення конкурсів для ще 3 ділянок (переможці мають бути обрані у березні-квітні 2020 року).

Для представлення Уряду на всіх етапах процедур УРП була утворена Міжвідомча комісія з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції. До складу МВК увійшли представники державних відомств та організацій, народні депутати України.

Представники МВК не мають достатнього досвіду у веденні переговорів щодо УРП, а також в їх укладенні, виконанні та моніторингу. Тому, з метою запобігання ризику укладення державою угод на невигідних умовах, МВК потребує посилення спроможності для укладення ефективних і справедливих УРП .

Крім укладення угод, МВК не має достатнього потенціалу для управління діяльністю підрядників/інвесторів в рамках УРП, адже в Уряду не було досвіду створення наглядового органу («керівного комітету») за виконанням УРП. 

ЦІЛІ ТА ОБСЯГ РОБІТ

Посилити спроможність МВК шляхом надання її членам практично застосовних знань, розвитку їх навичок і вмінь використовувати певні інструменти та підходи у рамках двох одноденних семінарів, спрямованих на покращення розуміння і проведення процедур переговорів щодо УРП, а також їх укладення, виконання і моніторингу, та підвищення обізнаності про важливість стратегії переговорів та про роль і функції керівного комітету для забезпечення ефективності угод та використання капіталу.

Зокрема, консультант повинен провести:

-  1 одноденний тренінг з розвитку навичок ведення переговорів та підвищення обізнаності про ключові сфери переговорів, стандартні переговорні практики і стратегії;      

-  1 одноденний семінар з кращих практик функціонування керівного комітету, включаючи, але не обмежуючись тільки цим, ролі та функцій керівного комітету, структури керівного комітету, проведення зустрічей, прийняття рішень та повноваження (світова практика), а також важливість керівного комітету в управлінні угодами.

Заявники повинні подати пропозицію, яка охоплює два запитувані тренінги/семінари.

Пропозиція повинна включати:

- розробку відповідної навчальної програми та порядку денного для двох тренінгів/семінарів;

- проведення тренінгів/семінарів;

- збір      та обробку зворотного зв’язку від учасників МВК, які взяли участь у семінарах, та надання подальших рекомендацій на основі такого зворотного зв’язку.

У ході виконання пропозиції очікується, що цільова аудиторія значно покращить свою спроможність представляти державу у процесах укладення та виконання УРП.

Результати включають:

-  порядок денний для кожного з 2 семінарів, який має бути узгоджений Проектом USAID «Прозорість енергетичного сектору» та Проектом USAID «Енергетична безпека»;

-  навчальну методику, зокрема докладний план реалізації, спрямований на проведення 2 окремих семінарів, як зазначено вище;

-  матеріали (дані, презентації тощо) для 2 семінарів/тренінгів;

-   збір зворотного зв’язку від учасників та надання рекомендацій на основі такої зворотного зв’язку.

Обраний підрядник буде тісно співпрацювати з Проектом USAID «Прозорість енергетичного сектору» та Проектом USAID «Енергетична безпека» щодо розробки, реалізації, моніторингу та звітування про результати семінару/тренінгу.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Цільовою аудиторією є члени МВК та інші відповідні представники Уряду.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ТА ОЦІНЮВАННЯ

Пропозиції будуть оцінюватися відповідно до таких критеріїв:

І.    Вартість                                                                                                                  30 %

Обґрунтованість відповідно до рівня цін на українському та міжнародному ринку навчальних послуг, типу пропонованих послуг та їх якості.

II.   Досвід проведення семінарів для державних службовців                          20 %

Проект USAID «Прозорість енергетичного сектору» буде враховувати досвід заявника у роботі з урядами та іншими державними установами в аналогічних сферах.

III.   Відповідний досвід у сфері укладення угод про розподіл продукції        50 %

Проект USAID «Прозорість енергетичного сектору» буде оцінювати пропозиції на основі відповідних знань і досвіду тренера(-ів) про процес, стратегію та методику ведення переговорів щодо укладення УРП (інструменти та підходи для укладення УРП) та щодо їх виконання і моніторингу; а також поданої навчальної  методики.

ПРОПОЗИЦІЯ ПОВИННА ВКЛЮЧАТИ

Заявник повинен подати свою найкращу пропозицію відповідно до Обсягу робіт; вона повинна містити таку інформацію:

Супровідний лист, підписаний особою, уповноваженою на підписання від імені Заявника;

Технічна пропозиція, яка складається з розділів «Профіль Заявника», «Відповідний досвід» і «Технічний підхід» (порядок денний/методика виконання Обсягу робіт)

Бюджет з описовою частиною. Заявники повинні надати повний, остаточний і детальний кошторис.

Свідоцтва. Заявники повинні включити свідоцтво про реєстрацію компанії (фізичної особи-підприємця), свідоцтво про реєстрацію як платника податків.

Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.

Докладні вимоги до формату пропозиції наведені у Додатку A.

Проект USAID «Прозорість енергетичного сектору» має за мету укласти договір з фіксованою ціною на ці роботи.

  • Витрати, понесені заявниками на підготовку пропозиції і переговори щодо контракту, не відшкодовуються.
  • Проект не несе зобов’язання приймати будь-яку з поданих пропозицій.
  • Проект залишає за собою право приймати будь-які пропозиції без подальшого обговорення.
  • Проект буде оцінювати пропозиції кваліфікованих заявників лише для виконання і завершення робіт в рамках цього проекту.
  • Заявники мають бути в змозі повністю та остаточно виконати поставлені цілі.

Лише ті кандидати, які пройшли попередній відбір, отримають відповідне повідомлення. Пропозиції із супровідною документацією не будуть повернені кандидатам, які не пройшли відбір. Крім того, не відібрані пропозиції, включаючи запропоновані концептуальні ідеї, за жодних обставин не будуть використовуватися Проектом USAID «Прозорість енергетичного сектору» у тій чи іншій формі без попереднього письмового дозволу відповідних заявників. Пропозиції, отримані після часу, вказаного для подання пропозицій, вважаються несвоєчасними і оцінюватися не будуть.

Пропозиції мають бути надані електронною поштою на ім’я Віктора Чорниша та Вікторії Василюк на адресу: tender@dixigroup.org.

Повну версію оголошення про конкурс заявок можна переглянути за посиланням: http://bit.ly/2x4vKhz.

Контактна особа

vchornysh@dixigroup.org Чорниш Віктор