Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Тендери

DIXI Group шукає постачальника послуг на юридичний супровід реформи організаційної структури

Термін подачі тендерних пропозицій

П'ятниця, 17 січня 2020

Адреса

вул. Інститутська 18А, оф.3

Опис

Громадська організація “ДІКСІ ГРУП” оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг на юридичний супровід реформи організаційної структури Громадської організації «Діксі Груп». 

Неприбуткова громадська організація "ДІКСІ ГРУП" розробила і запроваджує наступні продукти: Індекс прозорості енергетичного сектору, Школа енергетичних реформ, мобільний додаток «Енергетика онлайн» для побутових споживачів газу та електроенергії, консультування з питань відкритих даних, підготовка та поширення аналітичних продуктів.

Для ефективного запуску нових продуктів та можливого виходу на часткову комерційну діяльність, ГО "ДІКСІ ГРУП" повинна реформувати структуру організації. Нова структура повинна забезпечити ефективний розвиток кожного окремого продукту, більш горизонтальну взаємодію між керівниками напрямків і продуктів (product owners), прозорі механізми отримання коштів та їх використання.

Для реформування своєї структури, ГО "ДІКСІ ГРУП" потребує допомоги у визначенні найбільш ефективної моделі управління організацією та напрямками, формату взаємодії між працівниками аналітичного центру, правил і механізмів залучення коштів та їх використання. Ми очікуємо, що консультант допоможе не лише з розробкою можливих моделей та механізмів, але також супроводжуватиме процес реформування аналітичного центру.

Вимоги до виконавців

Завдання для консультанта. Допомога команді ГО "ДІКСІ ГРУП" у процесі визначення оптимальної моделі організаційно-правової форми управління з врахуванням поставлених цілей із запуску нових комерційних продуктів. Очікується, що консультант запропонує кілька варіантів таких моделей, оцінить їх та допоможе обрати найбільш ефективну.

Обсяг послуг та очікувана діяльність.

Очікується, що консультант надасть наступні послуги для забезпечення результату:

●       Аналіз статуту ГО «ДІКСІ ГРУП», діючої організаційної структури, положень, процедур та внутрішнього контролю;

●       Аналіз продуктів ГО «ДІКСІ ГРУП», що плануються як можливі напрямки розвитку;

●       Аналіз нематеріальних активів та прав інтелектуальної власності продуктів;

●       Підготовка та презентація для ГО «ДІКСІ ГРУП» оптимальних моделей управління аналітичним центром, враховуючи цілі з запуску нових проектів; допомога в обранні найбільш оптимальної моделі, за результатами презентацій та обговорення.

●       Підготовка переліку та порядку внесення змін в статутні документи, положення та процедури для впровадження обраної моделі управління.

Очікувані результати.

Очікується, що в рамках проведеної роботи, консультант підготує наступні документи:

●       Звіт з аналізом структури, політик, процедур та внутрішнього контролю ГО «ДІКСІ ГРУП», із вказанням можливих ризиків та перешкод та можливості їх мінімізації у випадку запуску нових продуктів;

●       Звіт з правовим аналізом запропонованих продуктів, аналізом податкових ризиків та рекомендації щодо найбільш ефективних форматів запуску даних продуктів в умовах виконання проекту USAID.

●       Звіт з аналізом прав інтелектуальної власності продуктів;

●       Звіт з запропонованими оптимальними моделями управління ГО «ДІКСІ ГРУП», аналізом їх ефективності, оцінкою ризиків та рекомендаціями щодо їх мінімізації із врахуванням особливостей неприбуткової громадської організації.

●       Перелік та порядок змін до діючих статутних документів, положень та процедур, які необхідні для впровадження обраної моделі управління ГО «ДІКСІ ГРУП».

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

  1. Вартість загального обсягу послуг;
  2. Досвід надання послуг юридичного супроводу з структуризації, реорганізації, розширення бізнесу та запуску нових комерційних продуктів, в тому числі для неприбуткових організацій.
  3. Досвід з надання послуг кадрового аудиту, аналізу ризиків в тому числі податкових, фінансового та організаційного менеджменту
  • Додаткові переваги

-          досвід роботи з проектами USAID

-          рекомендаційні листи від організацій чи проектів з реалізованим подібним досвідом.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

● Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: https://docs.google.com/document/d/18Krtw8kvgzbUHk3yY0ev-pEjEUSn9A9IipmN7flUfhM/edit#

● Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії: 

● Довідку про реєстрацію платника податків;

● Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії: 

● Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру;

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікувану вартість загального обсягу послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 17 січня 2020 року за адресою: vchornysh@dixigroup.org Чорниш Віктор.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

01021, м. Київ, вул. Інститутська 18А, оф.3

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Довідкова інформація:

Аналітичний центр DiXi Group створено в 2008 році, організаційно правова форма - громадська організація. ГО "ДІКСІ ГРУП" є неприбутковою організацією з ознакою неприбутковості - 0032. Основною метою діяльності Організації є захист прав та задоволення соціальних, економічних, освітніх, культурних та інших спільних інтересів її членів, сприяння розвиткові громадянського суспільства, підвищення рівня поінформованості суспільства, сприяння реформам, відкритості та прозорості політики в енергетичній та інших галузях, котрі безпосередньо стосуються національної безпеки, а також поширенню демократичних цінностей та принципів серед усіх верств населення.

Для реалізації мети створення та завдань діяльності  ГО "ДІКСІ ГРУП" використовує в основному грантові кошти, а також безповоротну фінансову допомогу на статутну діяльність. З часу свого заснування, ГО "ДІКСІ ГРУП" реалізувала більше 50 грантових проектів. Серед донорів аналітичного центру – Міжнародний Фонд «Відродження», USAID, Європейський Союз, SIDA, Посольство Великобританії тощо.

Контактна особа

vchornysh@dixigroup.org Чорниш Віктор